PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 272
oceny
7,8 10 1 31272
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

moze i kochane klopoty sa fajne ale moim zdaniem One Tree Hill(Pogoda na miłość) jest owiela lepsza :) ale ktos moze bardziej lubi kochane klopoty to juz jego upodobanie :)

użytkownik usunięty
Shadow_34

Dlaczego nie napiszesz tego na forum One Tree Hill?

po co mam to pisac zakladam na forum one tree hill wiele tematow wiec znaczy to ze lubie ten serial :) kochane klopoty tez lubie ale bardzie tamten wyrazile tylko swoje zdanie :)

ocenił(a) serial na 10
Shadow_34

Zgadzam się z Toba. Bardziej przejmuje się bohaterami z OTH niż z GG. GG jest fajne, ale nie aż tak wciągające.

Shadow_34

Ja lubie oba te seriale jednak kazdy z nich jest inny. Wiec trudno je porównywać.

użytkownik usunięty
choco_3

One Tree Hill jak dla mnie niczym się nie wyróżnia (ale to tylko moja opinia). O ile pierwsza seria była w miarę fajna, bo było sporo koszykówki itp. :), o tyle druga to typowy amerykański serial o nastolatkach, taki sam jak inne tego typu.

ocenił(a) serial na 10
Shadow_34

Ja znowu bardziej przejmuję się loami Gilmorów. One Tree Hill jest podobny do wielu innych seriali o nastolatkach, a Gilmore girls jest unikalny. Jeśli się nie mylę w żadnym innym serialu nie ma przedstawionych takich relacji między matką, a córką. Każdy jednak może mieć swoje zdanie na ten temat.

Lorencja

Ja wolę Gilmory. One Tree Hill opiera się głównie na miłości głównych bahaterów. Jest to raczej dla młodzieży, a Gilmory są dla szerszej widowni. Moja mama, która ma ponad 40 bardzo lubi oglądać ze mną. Nawet 11 letni brat czasem się przysiądzie. Mnie Gilmory bardzo wciągają, aczkolwiek OTH też jest fajne. Nie oglądałam niestety 1 sezonu tylko 2, ale wiem co się działo wcześniej więc da się oglądać.
Każdy ma inny gust.

ania_76

Chodzi oczywiście o One Tree Hill, gdzie nie oglądałam początku. Gilmory do 5 (włącznie) sezonu oglądałam całe.

użytkownik usunięty
Shadow_34

Ja wole Gilmorki, bo OTH przypomina mi THE OC, Jezioro marzeń i inne tego typu seriale o miłości nastolatków, z tym wyjątkiem, że w OC byli obrzydliwie bogaci a w jeziorze mieszkali nad jeziorem ;D
A Gilmorki mają taki klimat, i to miasteczko Stars Hollow i ten burmistrz - Taylor, i Kirk który jest notabene unikatowy xD miss Patty, Babette, kocham ten serial :D

ocenił(a) serial na 10
Shadow_34

Ja należę do tych osób, którym bardziej przypadły do gustu gilmore girls ale OTH też bardzo lubię. Mimo wszystko gilmorki mają tą specyficzną atmosferę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones