PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 275
ocen
7,8 10 1 31275
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Czy znacie seriale podobne do Gilmore Girls? Mam głównie na myśli ukazanie normalnego, typowego (mniej lub bardziej, ale w stronę bardziej) życia z dawką humoru i ciepła :)

ocenił(a) serial na 8
pepepandziobak1

Hart of Dixie

ocenił(a) serial na 8
asazi85

Dzięki!

pepepandziobak1

Parenthood (z ta sama aktorka), typowo komediowe Modern Family, jesli mlodziezowy to Dawson's Creek, Friday Night Lights. Moze (ale tych nie widzialem) This Is Us, The Marvelous Mrs. Maisel (tej samej tworczyni), Brothers And Sisters, Schitt's Creek.

ocenił(a) serial na 8
matbla2000

Modern Family znam i bardzo lubię, ale o pozostałych nie słyszałam. Sprawdzę. Dzięki! :)

pepepandziobak1

To jeszcze od bardziej familijnych sitcomow (Dwoch i Pol, moze tez Jim wie lepiej, etc), przez bardziej skoncentrowane na zwiazkach (HIMYM, Friends, Hung, Californication), przez dziwniejsze formalnie (Scrubs, 30 Rock, Community), bardziej girly jak GG (the New Girl). Sa jeszcze np. Arrested Development, the Office, Entourage ale inne/mniej cieple. A jesli chodzi o mieszanke dobrego pisania dialogow, ciepla i infantylnosci, z duza iloscia odniesien pop kulturowych, to Dawson - guilty pleasure tez - ale nie wiem, czy holds up dla kazdego i w jakim stopniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones