PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 279
ocen
7,8 10 1 31279
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Ten serial jest nudny.

ocenił(a) serial na 8

Kidy miałam 15 lat był dla mnie fajny i zabawny, ale teraz to totalna głupota

Olewna

Stary komentarz, ale się podłączę. Nie wiem ile miałam lat, jak leciał w tv, ale wiem, że próbowałam teraz obejrzeć i nie dałam rady. Chyba już nie dla mnie. A chciałam coś relaksującego sobie pooglądać...

ocenił(a) serial na 9
Indra_5

Ja również oglądałam go będąc jeszcze w gimnazjum i w tym roku postanowiłam do niego wrócić. nadal pozostaje dla mnie jednym z ulubionych seriali :)

ocenił(a) serial na 10
Olewna

Ja również wróciłam do serialu po latach i bardzo dobrze mi się go ogląda.

ocenił(a) serial na 10
Ingenue

świetnie się ogląda <3 bo miasteczko samo w sobie jest urokliwe i marzy mi się miejsce gdzie znajomi prowadzą sklepy czy bar i wszędzie czujesz się jak w domu...pewnie na starość robie się jeszcze bardziej sentymentalna XD

amanda147

też zawsze marze o tym żeby zamieszkać w Stars Hallow
Choć miasteczko ma też sporo minusów (plotkarstwo na czele :D ) ale wszyscy sie lubią, a nawet jeśli wydaje im sie że nie, to tylko im się wydaje a nie mogą bez siebie żyć (Doose & Luke :D )
no i chciałabym mieć tyle czasu co Rory ;D niby kujonka, uczy sie i uczy a i tak ma czas na wszystko...

ocenił(a) serial na 10
Olewna

Serial calkowicie ujmujący, trafny i zawsze zabawny. Jedyny, który ogladam regularnie w kółko i od nowa. Nie moge już zliczyc:> A najlepsze jest to, ze wyszedł długo przed falą seriali, które mogą konkurować z produkcjami kinowymi. A dorównuje im bez problemu. wiele lat juz minęło od czasu, kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy.

ocenił(a) serial na 10
obywatelw

dokładnie się z tobą zgadzam!!!!;-)

ocenił(a) serial na 10
Olewna

Nie wiem, czy gdybym zaczęła oglądać dzisiaj ten serial od początku, to bym była w nim tak zakochana, jedna w zeszłym roku puściłam sobie go od nowa po wielu latach i fruwałam, tak działał na mnie kojąco, teraz od tygodniależę w domu ze zwichniętą ręką i postanowiłam sobie go puścić, dalej to samo, jednak niektóre diaologi przeskakuje, te mnie ważne:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones