PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 310
ocen
7,8 10 1 31310
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

No tak, u nas już prawie koniec 4 sezonu, a w USA 5 się kończy. Z tego co widziałam będzie całkiem ciekawie... zastanawiam się tylko czy po pojawieniu się Logana zapomnicie że był ktoś taki jak Jess ;)

mooshynechKa

Ha!!! O kims takim jak Jess nie da się zapomnieć :-))

ocenił(a) serial na 8
Lucynica

Tristyn był super , Jess też tylko zastanawiam mnie czemu ciagle oglądamy tą ofiare losu - Dean to najgłupsza postać w tym serialu

użytkownik usunięty
Bene

Zgadzam się! Dean był beznadziejny! Czy Jess jeszcze kiedyś powróci do Stars Hollow? Dzęki niemu w życiu Rory coś na prawdę zaczęło się dziać!

Niestety, raczej nie powróci! Mnie tez boli serce ;) ! Nikt nie dorówna Jessowi ale musze przyznać,że Dean ładnie wyglądał w tej serii ! A Jess był taki przylizany ...

użytkownik usunięty
Lucynica

Może i miał te włosy przylizane, ale liczy sie całokształt! Ciekawe ile jeszcze serii zaplnowano i może tam gdzieś jest miejsce dla Jessa? On był taki fajny...

ocenił(a) serial na 10

Ja za Jessem nie przepadałam, bo taki był z niego buntownik, ale do tej pory nie wiem przeciwko komu lub czemu się budował.
Dean z kolei to kompletna sierota i nawet nie ma sensu więcej o nim pisać.
Proszę niech wróci Tristan!!!! Dobrze chociaż, że teraz w telewizji pokazują serial z nim w roli głównej, jest słodziutki!
A Logan nie jest jakoś super wyjątkowo przystojny, ale rozkłada mnie tym cwaniackim uśmieszkiem i Rory najwyraźniej też - jeśli ktoś tak jak ja nie mógł się doczekać kolejny odcinków i je pościągał to wie o co chodzi ;)

użytkownik usunięty
Dorotka

Zagadzam się co do Tristana! Ja jednak lubiłam też Jessa i dzięki niemu życie Rory nie było takie nudne!

użytkownik usunięty
Dorotka

ja najbardziej lubie Tristina i Jessa ale ciekaawi mnie troszke inna sprawa:)..... pisałaś ze posciągałaś sobie odcinki czy mozesz napisać jak to zrobiłaś(ja po prostu maże o odc. GG na kompie:):):):))
Proszę i zarazem z góry dziękuje:)

ocenił(a) serial na 10

ściagałam przez program o wdzięcznej nazwie kaaza - mają po 300-400 MB, o połowę mniej niż średni film, więc ściągają się w miarę szybko :)
Jestem bardzo niecierpliwa, więc mam już pierwsze 11 odcinków nowej serii. Napisy można znaleźc na stronie www.gilmore-girls.prv.pl

użytkownik usunięty
Dorotka

sciagnij sobie przez bittorrent bedzie szybciej. Odcinki sa np na tej stronce: w2.tvtorrents.tv:8081/?search= gilmore+girls

użytkownik usunięty

czy moze jest taka podobna stronka.jesli ktoś wie niech napisze z góry dziękuje........

ocenił(a) serial na 9
Dorotka

hej ja także mam niewielką prośbę: zaczęłam ściągać sobie "Kochane kłopoty" (swoją drogą dlaczego taki tytul :/ ) ale nie wiem ile jest odcinków w każdej serii!!! Czy ktoś posiada taką informację?? Będę naprawdę bardzo wdzięczna... :)

ocenił(a) serial na 9
Dorotka

hej ja także mam niewielką prośbę: zaczęłam ściągać sobie "Kochane kłopoty" (swoją drogą dlaczego taki tytul :/ ) ale nie wiem ile jest odcinków w każdej serii!!! Czy ktoś posiada taką informację?? Będę naprawdę bardzo wdzięczna... :)

ocenił(a) serial na 9
Medea_2

średnio jest ok 21, 22 odcinki, w zależności od serii.

Ps. czy ktoś ma wszystkie odcinki może zgrane ??? Czy na razie zgrywaliście tylko z 5 serii ??
Już się nie mogę doczekać wydania DVD ale niestety dystrybutor się nie śpieszy, podobno miały być już w styczniu, ale jak na razie cisza.

Będę wdzięczna za informacje od kogoś kto te odcinki ma płytkach :)

pozdrwiam !!!!

ocenił(a) serial na 10
mooshynechKa

też się nad tym zastanawiałam, czytałam scenariusz dalszych losów młodej studentki, panny Gilmore i rzeczywiście za dużo miejsca w nim Jess nie zajmował, praktycznie go tam nie ma, a może szkoda ps. kto widział serial , ten wie czemu może szkoda,ze Jess powiedział bye bye

użytkownik usunięty
ela_tes

Szkoda! Ogólnie to Rory lepszego chłopaka już chyba nie znajdzie! Jess powinien być razem z nią i kropka! A tak ogólnie to przestałam lubić Rory za to, co zrobiała z Deanem! On jest żonaty! A Rory to głupia idiotka! I love Jess! Nigdy Cię nie zapomnę! papa :)

Hej!

Też słyszałem o pierwszej serii na DVD w Polsce, ale że wydadząją w styczniu 2006 roku. A odnośnie dalszego uczestnictwa Jessa w serialu zajrzyjcie tutaj: http://www.gilmoregirls.prv.pl/ [www.gilmoregirls.prv.pl ...] (wejdźcie w 'ciekawostki', następnie w 'Co słychać u waszych ulubionych aktorów', a tam w 'Milo Ventimiglia'.
Mnie jednak najfajniejszy i najciekawszy wydawał sięTristan - też buntownik, jak Jess, ale jednak ciekawszy, moin zdaniem.

ocenił(a) serial na 10
Maciek_Z

Też wolałam Tristana - dlaczego nie może wrócić???
Taki był... łobuzerski :P
Pocieszam się OTH

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones