PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 275
ocen
7,8 10 1 31275
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Chyba przegapiłam ten "motyw" i byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi to wyjaśnił... mianowicie dlaczego Logan mówi do Rory "Ace"???????
Z góry dzięki ;)

ocenił(a) serial na 10
norting_

bo pare minut wczesniej jak komentowal jej artykul, to powiedzial, ze chwilami jej styl przypomina: .... (-- tu podal imie i nazwisko (ten Ace wlasnie)

norting_

hmm...ale on juz ją 2 odcinki wczesniej nazywal ACE...why?

ocenił(a) serial na 10
norting_

dwa odcinki wczesniej? to ja nie zauwazylam :P

A_li_gator

jesli znacie w miare angielski to polecam stronke http://www.roryandlogan.net/rl/ace.php [www.roryandlogan.net/rl ...] . tam jest dokladnie wytlumaczone skad sie wziela ksywka Ace :) polecam.

użytkownik usunięty
aga_69

jesteś pewna co do tego adresu? poza stroną główną www.roryandlogan.net nic więcej tam nie ma... chyba, że to chwilowa awaria :P

ta strona jest juz nieczynna. nie wiem czy to tylko przebudowa czy likwidacja.

ocenił(a) serial na 9
aga_69

no właśnie to jak z tym Ace'em, mogłabyś to wyjaśnić, skoro stronki już nie ma...??
z góry dzięki :)

Medea_2

hmm... duzo by tlumaczyc. generalnie wszytko sie zaczelo w odcinku 5 serii pt "You jump, I jump, Jack" (5.07) proponuje sobie jeszcze raz opbejrzec :)

aga_69

Ja ten odcinek już 5 razy widziałam i nie dotarło do mnie... no cóż spróbuję jeszcze raz... :(

aaricia

http://www.roryandlogan.net/rorylogan/ace.php [www.roryandlogan.net/ro ...]
strona otworzona powinno dzialac

ocenił(a) serial na 10
aga_69

Logan pierwszy raz powiedział, a właściwie napisał do Rory "Ace" jak zgodził się pomóc jej w artykule na temat Brygady Życia i Śmierci. Odcinek wcześniej niż mówisz, czyli odcinek 6 sezon 5. To była taka scena w redakcji Yale Daily News, kiedy on do niej wysłał wiadomość, która zaczynała się od "Hey Ace". Kiedyś czytałam o tym w necie i było, że to jest nawiązanie do zwrotu "ace reporter".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones