PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 272
oceny
7,8 10 1 31272
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

inne seriale

ocenił(a) serial na 8

Mam pytanko: Jakie inne seriale oglądają fani GG? Bo zbliżają się wakacje, a ja chciałabym zacząć oglądać coś tak fajnego jak Gilmorki ;) Z góry dzięki za odzew.

laura_2

Gotowe na wszystko, Życie na fali. Co ja jeszcze oglądam... Zagubieni? Alr to już nieco inny klimat:P

ocenił(a) serial na 10
Tink_2

a ja Veronica Mars!! NAjlepszy serial 2 ostatnich sezonów :) - kryminalny :)

ocenił(a) serial na 6
Aintha

Ja oprócz KK oglądam oczywiście Ostry dyżur,a z seriali takich podobnych do KK...to nie wiem:P Czasem zdarzy się że obejrze Modę na Sukces;) Chciaz ciągnie sie ten serial juz tyle lat...:P

laura_2

Gotowe na wszystko, Życie na fali, Zagubieni - To są super seriale, które warto oglądać!

laura_2

Polecam ,, POGODA NA MIŁOŚĆ" fajny tez jest ,, Świat według dzikich"

ocenił(a) serial na 10
Leagirl

Przede wszystkim LOST:Zagubieni, a potem Pogoda na miłość, Charmed.

ocenił(a) serial na 9
laura_2

Poza tym oglądam(oglądałam):Prison Break, Lost, Kryminalne Zagadki Las Vegas , Miami i Nowego Jorku, Życie na fali, Czarodziejki, Joan z Arkadii, Cień Anioła, Anioł Ciemności, Obrońca, Jezioro Marzeń, Ostry dyzur, Zarty na bok, Felicity, Zabujcze umysły, Jezioro wilków, Szkoła przetrwania, Skrzydła, Rosanne, Agentka o stu twarzach, Bez pardonu, Gotow na wszystko, Pokolenie mutantów, Wydział spraw zamkniętych, Tajemniczy element, Najemnicy, Wichblade-piętno mocy, Pogoda na miłość, Brygada, Kameleon, Hex,Buffy-Pogromca wampirów.To nie wszystkie, ale nie myślcie też, że wszystkie je oglądałam(oglądam) w całości.Niektóre to tylko kilka odcinków.Hehe troche się uzbierało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones