PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 275
ocen
7,8 10 1 31275
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

koniec sezonu 7!!!

ocenił(a) serial na 9

O RANY!!! Mam wrażenie, że każdy sezon kończy się gorzej niż poprzedni!!!
Dlaczego oni to robią, szczególnie jeśli zastanawiają się czy kontunuować serial??!! Nie mogą zakończyć tak, że wszyscy żyli długo i szczęśliwie?? DLACZEGO DLACZEGO DLACZEGO DLACZEGO!!!!!!!!!
Btw dzisiaj Luke zachował się jak dupek z tymi swoimi wszystkimi pytaniami, kto oglądał, ten powinien wiedzieć o co chodzi.
Błagam niech będzie jeszcze jedna seria, choćby krótsza. Często tak jest, że ostatnia seria ma mniej odcinków, a czasem jest robiona na życzenie widzów, tak było np. z "Nikitą". GG nie mogą się tak skończyć!!! Nie dla Lorelai!!!

ocenił(a) serial na 9
Medea_2

kurcze, tzn chodzi o sezon 6 oczywiście nie wiem co mi się ubzdurało, że to 7 :/
sorki!!

Medea_2

też zauważyłam, że tak jakoś nieszczęśliwie kończą się te serie. dzięki temu mam snaczek na kolejne serie,bo interesuje mnie,jak oni sobie z tym wszystkim dadzą radę :? ale może to i lepiej,że tak się akcja toczy, bo czy naprawdę chciałabyś oglądać odcinki nowej serii w klimacie radości bez smutków i kłopotów?? kochane kłopoty,kochane, tytuł oddaje to, co się w tym serialu dzieje. dzięki temu - jak na mój gust - wciąż nie jest nudny :)

ocenił(a) serial na 9
elamelka

tak, na pewno nie może być tak, że wszystko kończy się zawsze dobrze, bo nie czekałoby się wtedy z taką niecierpliwością na nową serię. Ale to jednak jest takie smutne i wkurzające, kiedy wszystko się wali...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones