PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 272
oceny
7,8 10 1 31272
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Ja dopiero zaczęłam oglądać ten serialna tvn7 i z wiązku z tym mam pytanie jak to było kiedyś między tą córką (rorry o ile dobrze pamiętam ) a tym chłopakiem Jess czy Jeff (ten od siostry Luka) bo z tego co zrozumiałam (czyli tego co teraz oglądam) to oni byli razem a on wyjechał bez słowa i teraz po roku wrócił czy dobrze rozumię ?? a może coś jeszcze się miedzy nimi działo??

ocenił(a) serial na 10
Kasiol

Tak po drodze mieli dużo przygód.Ale to trzeba zobaczyć.

ocenił(a) serial na 10
samantha87

ogólnie to za dużo się między nimi działo, żeby to opisywać, ale było całkiem ciekawie. Między innymi zostawiła dla niego swojego poprzedniego chłopaka (właściwie to on ja zostawił przez Jessa ale to dłuższa historia) W ogóle było różnie między nimi, a potem on wyjechał i sie nie oddzywał, a ona cierpiała czyli normalka.

Kasiol

no dziękuje przynajmniej mam jakąs taką naświetloną sytuacje :) ale za to mam jeszcze jedno pytanie : czy ja pominałam jakiś odcinek bo jeden skończył się na tym że Jess powiedział jej (rory) że ja kocha, jak oglądałam następny to juz go nie było nawet nie było o nim słowa :) czy ja coś przegapiłam ??

użytkownik usunięty
Kasiol

nie przegapiłaś - po prostu znowu odjechał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones