PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649933}

Kochanki

Mistresses
7,1 3 521
ocen
7,1 10 1 3521
Kochanki
powrót do forum serialu Kochanki

Obejrzałam dwa pierwsze odcinki i przez cały czas mam nadzieję, że Savi wróci (wiecie coś w temacie?). Joss mnie nieziemsko irytuje, teraz wielka ofiara losu. Nie wiem czy się śmiać czy płakać... :D
Karen jak zwykle najlepsza. Myślicie, że będzie love story z 'niańkiem'? :D

ocenił(a) serial na 10
konteka

stwierdziłem, że obejrzę serial, pierwszy sezon taki sobie (za dużo romansu jak na mnie), ale tak mi się niemożliwie serial spodobał, że poprostu nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, no w mniej niż miesiąc obejrzałem 3 pierwsze i też mam wielką nadzieję, na to, że Savi wróci, choć postać Calisty dużo namieszała i też kolejna taka postać mogła by się pojawić :)

anthonyperette

ktoś wie kiedy kolejne odcinki?

ocenił(a) serial na 10
baqaa

nowy 3 odcinek miał premierę wczoraj

anthonyperette

dzięki :)

konteka

,,Alyssa Milano opublikowała obszerne wyjaśnienia dotyczące tego, dlaczego zdecydowała się na taki krok. Otóż studio zdecydowało się przenieść produkcję serialu z Los Angeles do Vancouver w Kanadzie z powodów finansowych. Aktorka napisała, że nie może się przeprowadzić, gdyż ma dwójkę dzieci w wieku poniżej czterech lat, a bycie matką oraz żoną jest dla niej najważniejsze. Nie chce stresować dzieci przeprowadzkami i rozdzielać rodziny (jej mąż ma pracę w LA).
Aktorka miała podpisany kontrakt na kolejny sezon, ale miała w nim również klauzulę odnośnie miejsca zdjęć. Dlatego też, gdy producenci podjęli decyzję o przeprowadzce do Vancouver, nikt nie był zaskoczony decyzją Milano i wszyscy okazali jej zrozumienie.''

Chyba można się pożegnać z Savi :(

ocenił(a) serial na 10
succinite

Tylko najnowszy 4 sezon jest znowu kręcony w LA

ocenił(a) serial na 7
konteka

Obejrzałam 3 odc i jak dla mnie to jest trochę nudno. Oby sie rozkrecilo

ocenił(a) serial na 8
Kasia2091

No dokładnie. Przysypiam.. mam nadzieję, że coś ruszy w końcu.

ocenił(a) serial na 7
Horny

Dokładnie

ocenił(a) serial na 10
Kasia2091

1 sezon bez polotu, od drugiego jest lepiej ;)

Kasia2091

Dziewczyny, gdzie oglądacie serial? Na zalukaj nadal tylko 3 odcinki :(

zrodelko

kinoman. tv

Zoska7

dzięki :*

ocenił(a) serial na 7
zrodelko

Ja na tvseriesonline. pl

veronia2584

dzięki :*

konteka

Dla mnie irytująca to głównie Savi była... A Joss lubię najbardziej ;)

ocenił(a) serial na 6
Nolitka

Dla mnie tak samo! Joss jest najlepsza, chociaż wciąż uważam, że jej związek z byłym szwagrem to prawie patologia :P

robipati

Ja też uwielbiam Joss, a Savi była najbardziej irytująca :))

ocenił(a) serial na 10
zrodelko

Calista :d

anthonyperette

czy ktoś tłumaczy 4 sezon ,,, brak napisów :(

ocenił(a) serial na 10
zzuziaaa

po agnielsku oglądaj ;) łatwy jest do zrozumienia ;)

zzuziaaa

właśnie, wie ktoś co z napisami? ktoś się jeszcze tym zajmuje?

ocenił(a) serial na 7
baqaa

Bananek, ale coś ostatnio czasu nie ma... przez to takie spowolnienie ;/

Amzai

i jak wiadomo co z tym tłumaczeniem ?? :)

zzuziaaa

Witam ,
czy byłby ktos uprzejmy I przetłumaczył dalsze odcinki ?
Jest tu pokaźna grupa która z góry serdecznie dziękuje za pomoc ;-)

Pozdrawiamy I czekamy już 5 odcinków mamy do tyłu ;-( fani serialu "Kochanki"

zzuziaaa

Czy ktoś tłumaczy odcinki ? wie ktoś coś ?

LORIIK

Bananek prosimy o tłumaczenie :)

baqaa

No właśnie prosimy :-) chyba że ktoś inny się podejmie tłumaczenia ?? Błagamy :-)

ocenił(a) serial na 9
zzuziaaa

Prosimy!

ocenił(a) serial na 7
konteka

Nikt się nie orientuje czy 4 sezon będzie leciał na FOX?

Kasia2091

Pewna osoba na fp FOX zapytała sie i dostała oficjalna odpowiedz ze 25 września . :-)

ocenił(a) serial na 7
truska96

To super, dzięki za odpowiedź. W zapowiedzi kolejnego odc na fb widziałam, że April będzie w ciąży.

ocenił(a) serial na 7
konteka

Widzieliście zapowiedź ostatniego odcinka 4 sezonu? I teraz będziemy musieli czekać tyle czasu, żeby dowiedzieć się co bedzie z Karen. Chociaż chyba na razie nic nie wiadomo co z 5 sezonem.

ocenił(a) serial na 7
Kasia2091

Na razie nie wiadomo ,ale wg wikipedii byly odcinki 4x12 i 4x13? Nie wiem, bo jeszcze nie widzialam.

ocenił(a) serial na 7
angelica

Kolejny krótki filmik na fb jakas kobieta przychodzi do April i przedstawia się jako Karen Kim, kurcze i nie wiem teraz o co chodzi. Czekam aż bedzie leciało na FOX to nadrobie zaległości, ale to i tak z ostatniego odc wiec sie dowiemy dopiero w nowym sezonie.

ocenił(a) serial na 7
angelica

Tutaj podają ze byly odc 4x12,4x13 i że ma być 4x14

ocenił(a) serial na 10
Kasia2091

4x12 i 4x13 to finał sezonu. info potwierdzone

hupilola123

To finał serialu. Niestety kolejnego sezonu nie będzie.
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/mistresses-canceled-at-abc-927226

ocenił(a) serial na 7
...Misiex...

Ale z tego co czytala, producenci maja jeszcze nadzieje, ze uda imsie nakrecic zakonczenie. Bo pozostalo bardzo otwarte.

angelica

No tak, ale rzadko kręcą coś takiego, więc wątpię, że coś powstanie.

ocenił(a) serial na 7
...Misiex...

W takim razie nic nie pozostaje, sami sobie mozemy wymyslic, co sie stalo.

ocenił(a) serial na 6
angelica

*uwaga spoilery*
Trochę idiotyczny ten ostatni epizod. Coś jakby obyczajówkę zakończyć nagle odwiedzinami UFO. Co to miało wnieść, to że jakaś obca kobieta posiada nagle tożsamość Karen? I że nie było jej ciała? Że niby sfingowała swoją śmierć? Ciekawe w jaki sposób :))))) I po co, żeby zostawić własną córkę? A może to jest Karen po przejściu 50 operacji plastycznych, bo odczuła nagłą potrzebę? Kupy się to nie trzyma w żaden sposób i wygląda dość żałośnie. Jeśli twórcy nie mieli zamiaru wyjaśnić tego wątku to mogli go sobie darować, bo pojawiając się w ostatnich minutach kompletnie nic nie wniósł do serialu poza skonsternowaniem (spowodowanym brakiem logiki).

No i Harry nagle ma dwójkę dzieci, eeeee...

Wątek Joce taki też poszarpany, ok była jedna scena, że Karen próbuje ją poukładać psychicznie, ale jak na to jaki smród wokół tego jej uzależnienia od leków i narastającej agresji robiono przez cały sezon to trochę mało...

Alec i jego żona nagle po prostu zniknęli (a pojawili się również kompletnie z d...)

Wydaje mi się, że twórcy się pogubili i działali jakoś po omacku, na oślep żonglując wątkami.

Szkoda, że to już koniec, bo wprowadzenie Kate mogłoby być ciekawe, a tak skończyło się na byciu epizodyczną maskotką serialu.

ocenił(a) serial na 7
Prawdziwa_Magdalena

Prawdopodobnie zamierzali robic nastepny sezon, ale faktycznie pogubili juz przedtem...

ocenił(a) serial na 7
...Misiex...

Ten serial kończą pokojówki z Beverly Hills też no nie mogę

Kasia2091

Też ubolewam nad Pokojówkami... W kochankach tylko wątek Karen Kim pozostawia pytania, mogli też dodać nową kochankę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones