PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721624}

Kociak

Eye Candy
7,5 4 632
oceny
7,5 10 1 4632
Kociak
powrót do forum serialu Kociak

Serial zaczął się fajnie i mogło tak pozostać, ale bodajże w czwartym odcinku twórcy wdrążyli proceduralowy schemat, którego nie trawię. Na początku każdego odcinka przytrafia się jakaś nieszczęsna ofiara, a super hakerka Lindy i jej przyjaciele rozwiązują całą sprawę. Szkoda, bo serial ma potencjał, a sama gra aktorska nie jest najgorsza.

nawisher

Też mi się nie spodobało wprowadzenie tego "schematu"...
Ale serial i tak niezły, wciągający, więc ja go nie porzucę ;)

ocenił(a) serial na 4
nawisher

Opinia wprost wyjęta z mych ust. Serial mógł być świetny, gdyby nie wątki, gdzie Lindy będąca osobą cywilną rozwikła każdą sprawę... Miałam nadzieje,ze serial będzie cały czas się kręcił wokół Flirtual Killera, ktoś z kimś spiskuje, a tutaj całkiem inaczej się to potoczyło.

nawisher

Popieram opinie. Schematy w serialach stały się normą. Wytrwałem do końca sezonu i było parę wzlotów, ale gdyby mieli kręcić drugi sezon w schemacie przeciętniaka kryminalnego z nastoletnią hakerką rozwiązującą sprawy za pomocą tweetera to może dobrze,że nie będzie kontynuacji.

RadoslawKamil

Właśnie czytałem o tym, że serial został anulowany. Szkoda, bo pewnie wielu osobom i tak się podobał - sam bym oglądał, gdyby cały pierwszy sezon trzymał się jednego wątku, a nie był nudnym proceduralem.

nawisher

Czasem nawet przewidywalny procedural może być fajny jak Psych. Obecnie twórcy mają ciekawe pomysły ale zwykle kończy się na dobrych paru odcinkach i robią z każdego pomysły schemat na kolejne odcinki. Ten serial można było zamknąć w jednym dobrym filmie.

nawisher

Anulowany?
A ja tu twardo chce zacząć oglądnąć sezon... :(

ocenił(a) serial na 10
RadoslawKamil

23 latka to chyba nie nastolatka

ocenił(a) serial na 10
nawisher

Nie nie nie, wszystkie akcje są ze sobą powiązane aż do nieoczekiwanego zwrotu akcji i wyjaśnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones