PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721624}

Kociak

Eye Candy
7,5 4 631
ocen
7,5 10 1 4631
Kociak
powrót do forum serialu Kociak

książka?

ocenił(a) serial na 8

jest może jakaś książka na podstawie której powstał serial?

asiektm

Tak w napisach na poczatku jest nawet napisane.
Eye candy napisana przez R.L. Stine

ocenił(a) serial na 8
basi11

nie zwróciłam uwagi, dzięki

basi11

Czy ktoś się orientuje czy jest polska wersja? Tzn. przetłumaczona i dostępna w polsce, byłabym wdzięczna za wszelkie info.

nitishia

Szukałam. Niestety nie ma też pragnę przeczytać :x

ocenił(a) serial na 10
basi11

Nie ma niestety książki po polsku

ocenił(a) serial na 8
Monika18

Wie ktoś może gdzie znajdę oryginalną wersję, np. w pdfie?

Monika18

Jakies nowe info, czy nadal brak tlumaczenia?

anulka88

Z tego co wiem brak. Choć to rzeczywiście dziwne bo książka została wydana w 2004 roku,a jej autor jest znany w Polsce. Tak czy inaczej zachęcam do spróbowania przeczytania po angielsku bo jest pisana dość prostym zrozumiałym językiem. Wiem, że część osób od razu stwierdzi, że to nie dla nich, ale to nie jest takie straszne. To był mój pierwszy raz kiedy przeczytałam książkę w oryginalnym języku i nie był to readers. I hej jestem, piszę do was zrozumiałam o co chodziło ;)

nitishia

Hej :) gdzie przeczytałaś bądź kupiłaś książkę eye candy ?

Gosia44_filmweb

kilka rozdziałów jest też na wattpad dzie u użytkowniczki heroineflowers, koleżanka mi pożyczyła wersję pdf tzn.przesłała mi ją, jak da radę to mogę ci wysłać, jest cała po angielsku.

asiektm

A są jakieś inne książki o podobnej fabule,które są bardziej dostępne?

darkblood7

mhym szczerze to fabuła tej książki jest daleka od serialu, nie zdradzając spoilerów to co najbardziej łączy te 2 rzeczy to imiona bohaterów i tytuł. innych książek podobnych do fabuły serialu nie znam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones