PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130649}

Komandosi

Ultimate Force
7,5 247
ocen
7,5 10 1 247
Komandosi
powrót do forum serialu Komandosi

Wiem że serial ma już ładnych parę lat, ale dopiero niedawno obczaiłem fragment na youtube i stwierdziłem że jest niezły.Mam tylko problem ze znalezieniem go w necie(wiem pirat ze mnie,ale innego sposobu na obejrzenie chyba nie ma) Więc jeśli ktoś wie gdzie można pobrać wszystkie sezony tego serialu niech wrzuci link. Z góry dzięki za pomoc:)

ocenił(a) serial na 7
johny18blaze

Hej ciężko go znaleźć ja go przez przypadek na chomikach znalazłam ale nie wiem czy są wszystkie odcinki. Serial fajny ale jak dla mnie trochę śmieszny czasami :)

ocenił(a) serial na 8
JOANNA108

Witam, dziękuję za odpowiedź :D ,chociaż temat ma już ponad dwa lata, ale w tym czasie udało mi się odnaleźć i pobrać wszystkie serie tego serialu, o ile dobrze pamiętam, gdzieś na torrentach znalazłem,co prawda wersja pierwotna w języku angielskim,ale jak pobrałem jeszcze napisy ENG to da się oglądać.
Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 7
johny18blaze

Kurcze szkoda że go tak ciężko znaleźć, ja nie oglądałam go od początku. Według mnie lepsze były dwa pierwsze sezony. Dwa następnie już mi się tak bardzo nie podobały.
Pozdrawiam :)
Jestem chyba w mniejszości jako dziewczyna ale uwielbiam seriale tego typu, za filmami wojennymi też przepadam.

ocenił(a) serial na 10
JOANNA108

Lubienie tego serialu to nie wada ;-)
W pewnych kręgach wręcz zaleta :-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones