PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 573
oceny
5,8 10 1 13573
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Od tygodnia oglądam non stop Komisarza Alexa w internecie. Zaczęłam od pierwszego odcinka,
jestem na 37. Serial mnie zachwycił i wciągnął, i mimo że nie lubię Wesołowskiego to w tym serialu
mi się podobał. Czy tylko ja mam takie wrażenie że odkąd Bromki zginął a na jego miejsce wkroczył
Orlicz serial nabrał gorszych barw ? Jest inaczej to wiadomo, ale jest jakoś gorzej, wątek psa Alexa
został jakoś ucięty. Wesołowski z psem miał super kontakt w tym serialu, fajnie z nim rozmawiał,
były pokazane fajne motowy nawet te "domowe" związane z psem, a teraz jakos gorzej się zrobiło.
Była pokaza przyjaźn pomiędzy psem a człowiekiem ( może trochę naciągana ale piękna ) a jak
wkroczył nowy komisarz to sie zmieniło. Tez macie takie odczucia ?

ocenił(a) serial na 10
kataa1

ja mam zupełnie inne odczucia jako fan orginalnego Rexa byłem żażennowany poziomem odc z Bromskim porównując go do Mosera kiepsko wypada , dla mnie był sztuczny sam aktor w wywiadzie przyznał że nigdy nie udało mu się zaprzyjażnić z psem i tu na plus Pawlicki , czasem miałem wrażenie że pies lekceważy Bromskiego przy Michale o razu wykonuje polecenia i nie jest znużony . Orlicz całuje psa w każdym odc nawet z Leonem ma lepszy kontakt dla mnie odkąd przyszedł Orlicz serial się poprawił a odc przypominają nie raz orginał , dla mnie Orlicz gdy by połączyć komisarzy z orginału to na 10 panów zajmuje wysokie 4 miejsce bije kilku na głowę to moje zdanie ale szanuję i twoje , dla mnie teraz serial jest lepszy kiedyś to była marna kopia Rexa teraz jest przyzwoicie

kataa1

Zgadzam się z tym co napisałaś (choć Wesołowskiego akurat bardzo lubię), ten serial bez komisarza Bromskiego stracił dla mnie sens. Przy okazji mam do Ciebie pytanie, gdzie oglądasz odcinki?

sami772

ipla.pl
wszystkie odcinki są i darmowe

kataa1

Okej, dziękuję.

ocenił(a) serial na 10
sami772

Alex okazał się zdrajcą akceptując osobę Orlicza. Mam nadzieję, że Lucynka nie polubi Orlicza. Po jaką ch..... uśmiercono Bromskiego?! Kto może wie dlaczego zrezygnowano z J.Wesołowskiego? Wielka szkoda!!! Orlicz jest beznadziejny!

ocenił(a) serial na 6
gosia_123_2

to może jeszcze miał rzucić się z mostu, bo jego pan zginął? Wdowiec ma prawo się ponownie ożenić, tak samo pies ma prawo zaakceptować nowego właściciela

Ja jednak mam odmienne zdanie, Wesołowski był drewniany w tej roli, nie pasował tam. Ponadto Orlicz ma lepszy kontakt nie tylko z psem, ale także z resztą ekipy (wystarczy porównać sobie jak Bromski traktował Puchałę, a jak traktuje go Orlicz; Michał potrafi podejść z dystansem do specyficznego poczucia humoru Leona, jedynie Lucyna na początku nie chciała go zaakceptować, ale to dlatego że chyba jednak trochę podkochiwała się w Marku). Wygląda na to że atmosfera jest luźniejsza, "podwładni" czują się swobodniej (może kwestia zaufania do szefa albo jego podejście). Niby ta ekipa z Bromskim była paczką przyjaciół, ale ja jakoś takiego wrażenia nie odniosłem gdy oglądałem te odcinki.

ocenił(a) serial na 7
kataa1

Moim zdaniem w konfrontacji wygrywa Orlicz, ponieważ Antek Pawlicki jest lepszy od Kuby Wesołowskiego aktorsko.

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

Orlicz jest beznadziejny!!! A ten jego wąsik.Ważniak i tyle. Przestaję oglądać dalsze odcinki bo mnie Orlicz irytuje.

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

Beznadziejny i niesympatyczny dupek!!!

ocenił(a) serial na 6
gosia_123_2

niesympatyczne to jest twoje zachowanie. Piszesz kilkanaście bezsensownych komentarzy i to tylko dlatego że nie możesz pogodzić się z odejściem Wesołowskiego. Ktokolwiek by nie zagrał, zapewne w tym samym tonie byś się wypowiadała. Ale nie martw się, już niebawem Strażacy z udziałem Wesołowskiego i tam w końcu będziesz mogła napawać się widokiem swojego idola. Może dzięki temu odczepisz się od Orlicza, bo to że tobie się nie podoba to nie znaczy że masz w ten sposób to demonstrować. Autorka wątku pokazała że jednak da się normalnie, bez obrażania wyrazić swoją opinię, z którą nie wszyscy się zgadzają (i też potrafią to kulturalnie zasygnalizować, a także wyjaśnić)

ocenił(a) serial na 10
kataa1

Masz rację.Bromski był uroczy. Właśnie rozpoczynam odc.33 i Orlicz z tym beznadziejnym wąsikiem wygląda jak "pedzio". Widzę po pierwszych minutach odcinka, że zgrywa ważniaka.Jego współpracownicy powinni go bojkotować i pokazać mu, że nie zajmie miejsca Bromskiego!!!

ocenił(a) serial na 10
kataa1

Alex powinien przy pierwszym spotkaniu z Orliczem ugryźć go! Zdrajca z Alexa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones