PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 574
oceny
5,8 10 1 13574
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Co za dno.

ocenił(a) serial na 2

100 razy gorszy od niemieckiego Komisarza Rexa. Niezywkle nudny, beznadziejna gra aktorów- wszystkich. Nie wiadomo czasem czy się śmiać czy płakać nad tym.

juhamatti

slaba ekipa,kto trzeciego mroczka bierze na gline!!amatorow!ludzie moze on zlapie widownie telenoweli na wspolnej ale nie innych ludzi

ocenił(a) serial na 5
eska10

Dopiero pierwszy odcinek był a tu już taka krytyka......

ocenił(a) serial na 1
eska10

Tja, marne dialogi, beznadziejni aktorzy, a komisarz od psa Alexa chodzi jak fleja! Daleko mu do Mosera czy Brandtnera. Tamci mieli klasę. No i ten pies... czy on cokolwiek potrafi?
Przy tym czymś "Przygody psa Cywila" to arcydzieło, mimo, że czarno-białe to ogląda się z ciekawością, no i aktorzy przynajmniej potrafili grać.

NidhoggVrede

no tutaj amatorska ekipa chlopak z na wspolnej

eska10

Ja o tym dziele powiem tylko tyle: -matko jedyna, co to jest...

mirozmij

Zróbcie coś lepszego.... Znacie się tak na kinie jak ja na fizyce kwantowej . Owszem do oryginału to się nie zbliża nawet na kilometr , ale jako że to Polska produkcja ,to nie ma źle ,nie za fajne nie za złe ,w sam raz na weekend:) Zresztą porównywanie do oryginałów jest czasami wkurzające:/

toyminator

trudno nie porównywać do oryginału jeśli ten serial ma charakter odtwórczy. Ot, choćby drugi odcinek dotyczącu nielegalnego handlu narządami przedstawiony co do joty w taki sam sposób jak w wersji niemieckiej (od chłodziarni, poprzez trupa w śmieciach, dziewczynę, z którą kontaktował się Marek, aż do więzienia i uwielnienia Marka).

toyminator

Proszę Ciebie, gdzie ja w swojej wypowiedzi porównywałem cokolwiek? Cóż, jest jak jest, mam nadzieję, że następne odcinki zbliżą się, choć "odrobinę", do dobrego serialu kryminalno-przygodowego, bo to już by było coś, biorąc po uwagę poziom prezentowany przez dzisiejsze seriale tego typu, produkowane przez Polsaty, TVN-y i TP. I mam nadzieję, że w końcu producenci zauważą, że w kraju jest odrobinę więcej aktorów (lepszych nawet) niż te kilka oklepanych gęb, grających we wszystkim w taki sam sposób.

NidhoggVrede

Walachówna i aktorzy epizodyczni mnie się podobają. Drugi odcinek oglądnęłam tylko ze względu na grę Jakusa i Żukowskiego.

ocenił(a) serial na 3
juhamatti

Jak będzie można wreszcie oceniać ten badziew to ide o zakład, że nota nie przekroczy 2...

karas1983_filmweb

Dzieki Bogu , 2gi odc a serwis twierdzi iz czeka film na swoja premierę- chore ...

ocenił(a) serial na 9
juhamatti

Ludziom nigdy w niczym się nie dogodzi, a w szczególności Polakom.

juhamatti

Ciekawie tak po jednym odcinku już wyrobić sobie opinie...
Niektórzy to pewnie mieli ją wyrobioną jeszcze zanim serial sie ukazał...

milka421

np Ja sobie wyrobiłem na podstawie tego co Polska robi z serialami zagranicznymi i nie możesz mieć mi tego za złe

ocenił(a) serial na 3
Hachiko_filmweb

Ojciec Mateusz przynajmniej się udał :D

karas1983_filmweb

Co? To badziwie. Don Mateo lepsze

Hachiko_filmweb

Don Mateo jest genialne - przynajmnie mozna przyswoić sobie język włoski .Noi oczywiście włochy cudny kraj i język
!

ocenił(a) serial na 1
milka421

Zazwyczaj to pierwszy odcinek decyduje o tym czy serial warto nadal oglądać czy też nie...
Natomiast już dawno minęły czasy kiedy Polacy potrafili robić dobre filmy, każda kolejne produkcja jest coraz bliżej dna.
To co się obecnie kręci nie dorównuje pod żadnym względem produkcjom z przed lat - mam na myśli filmy z lat 30 z A. Żabczyńskim, E.Bodo, A.Dymszą, a także tym z okresu PRLu, jak np. "Stawka większa niż życie", "Przygody psa cywila"...
Pozostaje tylko pytanie gdzie tkwi błąd? Czy reżyser nie jest w stanie sprostać zadaniu, czy w Polsce są marni aktorzy?
Po obejrzeniu "Bandyty" w reżyserii M.Dejczera wydaje się, ta druga kwestia być bardziej prawdopodobna, zwłaszcza, że nie wyobrażam sobie tego filmu w polskiej obsadzie.
Natomiast "komisarz Alex" jest przykładem potwierdzającym obie powyższe tezy.

NidhoggVrede

serial wydaje się być ciekawy i zapewne będę go czasem oglądać, ale to sieroctwo wesołowskiego... to aż boli. no i psiaki mogłyby być bardziej podobne, chociaż są genialne

NidhoggVrede

A wiesz, przyznam Ci rację. I dodatkowo zastanawiam sie , po kie licho kręca glupkowate serial dla TVP, które co następny tobardziej żałosny. Produkcje kinoweteż wiele pozostawiaja do życznie wg mnie, ale coz to moja opinia i nie każdy sie z nia zgodzić musi. W ubiegłym roku kino polskie straszyło , a dodatkowo co mignie mi polski film to obasada zostaje ta sama ( Kot, Szyc, Karolak, Pazura, Kot Szyc Karolak, Piotr Adamczyk) .

ocenił(a) serial na 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones