PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 573
oceny
5,8 10 1 13573
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Czy nie mogliśmy zostawić niemieckiego Rex'a w spokoju? Nie potrafimy już niczego sami wymyślić? Czemu zamiast wpaść na swój własny indywidualny pomysł odgapiamy od starych hitów którym byłoby lepiej gdyby się je zostawiło w spokoju?

LeaMao

Hela w opałach,Wszyscy kochają Romana,Reguły Gry,Sąsiedzi ,Lokatorzy,Miodowe Lata,Kocham Klarę,Halo Hans,Brzydula
Komisarz Alex,Swiat według Kiepskich,Niania
Ile jeszcze będą zgapiać??
Kiepscy akurat najlepiej wyszli
Reszta to durnota

ocenił(a) serial na 1
LeaMao

To wina Tuska!!!!

Marik1234

To śmieszne ma być? Leming?

ocenił(a) serial na 1
Alex303

Cóż! TVN ci wodę z mózgu zrobił.

Marik1234

No, chyba Tobie matole...

Alex303

No, Kiepscy z tych setek seriali wyszli najlepiej drugiego tak dobrego serialu już nie zrobią .

Alex303

Jak rozumiem Kiepscy mieliby być zgapieni od Swiata wg Bundych. Czy ja wiem, podobieństw aż tak dożo nie widzę. Kiepscy nawet nie próbowali nikogo udawać, tylko wytyczali własne szlaki i wychodziło im to nadzwyczaj dobrze. Piszę w czasie przeszłym bo ostatnie gdzieś 2 lata to już wyraźny spadek formy. Myślę jednak, że Miodowe Lata były jeszcze lepsze. Kupili pomysł, ale wykonanie perfekcyjne (do czasu, aż nie przyszła nowa Alina)

patryk_z_wawy

Prawda, "Kiepscy" baaaaaardzo luźno nawiązywali do Bundych, przede wszystkim były tam polskie realia, a nie kolejny serial TVN gdzie wszyscy mieszkają w apartamentach, są piękni i bogaci. "Miodowe lata" - genialny serial.

Alex303

właśnie to mnie zawsze zastanawiało- co ludzie widzą w Miodowych latach? nie oceniam źle tego serialu, ale ja w nim nic nie widziałam. jak dla mnie był bezsensowny i okropnie nudny.

LeaMao

Różne rzeczy można napisać o "Miodowych latach", ale bezsensowny? Co to za argument? Serial był śmieszny (a mnie naprawdę mało seriali śmieszy), miał polskie realia, idealnie dobranych aktorów.

Alex303

po prostu niektóre sceny, sytuacje i historie wydają mi się bezsensowne i pozbawione logiki. rozumiem, że jako osoba lubiąca ten serial czujesz się oburzony :) ja sama się tak czuję gdy ktoś tak mówi o moich ulubionych

LeaMao

Ulubiony to bez przesady. Po prostu śmieszny serial, ale przecież nie jakaś wybitna produkcja.

LeaMao

Polska tv jest MISTRZEM w plagiatowaniu :)

klaczek20

Jeszcze tylko niech Kobrę skopiują- Polonez przeganiający BMW- bezcenne :P Przynajmniej odcinki trwałyby nie więcej niż 20 minut, bo żadne auto na naszych... (na zachodzie mówią na to drogi), by sobie zawieszenie rozpieprzyło po 5 minutach jazdy z prędkością wyższą niż 80 km/h :D

PIOTREKPK19

Nie zrobią kopie "drużyny A" albo MacGyver a :)

LeaMao

Szczerze, niektóre seriale, jak np. Niania, bardziej podobają mi się w wersji polskiej. Ale mam nadzieję, że Alex będzie fajny, bo to w końcu wnuk Szarika i syn Cywila :-).

ocenił(a) serial na 3
anyPig34

Oo ta reklama, ze to syn Cywila i wnuk Szarika akurat byla fajna, ale strasznie wkurza mnie to ze zwalili pomysl na serial zamiast wymyslic cos swojego

Edi122

W TVN byli " Kryminalni " ale przepadli .W Polsce "Kiepscy " , "Miodowe Lata " to są przykłądy ,że się da ,ale w Polsce liczą się seriale typu "Klan " .....

ocenił(a) serial na 1
LeaMao

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones