PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 574
oceny
5,8 10 1 13574
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

raz to ta cala klaudusia bo jak mozna byc zazdrosnym o babe na ktora zodyn normalny facet by nie spojrzal i dwa porazajaca glupota lucyny ktora kazda sprawe rozwiazuje ze facet zabil kobiete, jednak nie tylko blondynki sa idiotkami

livman

tak porażająca głupota Lucyny to się zgadzam, wkurzająca Klaudusia i ten jej Rysiu - to już się robi nudne jak nie wiem, no ile można??! orlicz fajtłapa kompletna, zapomniał jak być policjantem i zamienił się w ubogiego casanovę... jedynie Leon trzyma poziom

ocenił(a) serial na 10
ravenclaw8

Zmienili trochę Orlicza ale przy Hoffmanie czy Terzanim to superglina to dopiero były kaliki o własne nogi się przewracali , no może Hoffman w 9 sezonie już nie , ale Terzani to tragedia więc Rex też nie miał super opiekunów.

ghf

nie zmienili trochę, ale radykalnie. w sumie wychodzi na to że Puchała i lucyna są lepszymi policjantami niz on, ten jest tylko teraz po to żeby sie wymądrzać, romansować i rozkaxywać. no ale to wina scenariusza i reżyserii. odcinka w ostatniej chwili przebolec nie mogę, totalna klapa, a tak liczyłem na dobry epizod

ocenił(a) serial na 10
ravenclaw8

Mi się ten odc podobał tylko końcówka mogła być lepsza i Brandtner w orginale też był postrzelony,ale i tak mimo wszystko wolę Orlicza od Bromskiego czy Hoffmana Terzainiegi i Fabriego z Rexa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones