PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 574
oceny
5,8 10 1 13574
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Razem z Galerią najgłupsze, w Polsce jest tylko jeden prawdziwy serial Kiepscy reszta to lepiej jak by wcale nie powstali . Komisarz Aleksander - 100/10

TRANSPORTER_filmweb

'Kiepscy'? Nie rozśmieszaj mnie...serial, który pokazuje niechęć polskiego narodu do pracy, pijaństwo i głupotę - ten ma być tym najlepszym? OK. o gustach się nie rozmawia, więc przemilczę dalszą wypowiedź na temat polsatowskiego serialu...
Co do 'Komisarza Alexa': może nie jest to jakiś rewelacyjny serial, ale jak na polskie realia dość DOBRY. W każdym odcinku dzieje się co innego, mamy wątki akcji, humoru.. a przede wszystkim nie jest to kolejne romansidło, bo tych w telewizji mamy zdecydowanie za dużo... Ktoś musiał się w produkcję 'Komisarza Alexa' angażować, poświęcać swój czas, więc chociaż to uszanujmy i nie nazywajmy najgorszym, bo z pewnością taki nie jest :)

FleurDeLys7

Gdzie tu masz wątki akcji i humoru chyba że dla ciebie rozmowa tego upośledzonego bohatera z psem a to jest największa głupota tego serialiku, gdyby ten pies jeszcze by mu odpowiedział a tak tylko monolog do psa. Szkoda psa do tego debilnego serialu .

TRANSPORTER_filmweb

Ja potrafię różne wątki odnaleźć w tym serialu, może nie dla wszystkich są one widoczne... i skoro tak bardzo się Tobie on nie podoba, to nie oglądaj. Proste. Tak jak ja nie oglądam 'Kiepskich'... I sprawa załatwiona :)

ocenił(a) serial na 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones