PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 574
oceny
5,8 10 1 13574
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Piękny serial. Po prostu piękny. Świetny. Genialny. Przekraczające wszelkie granice myśli filmowej arcydzieło.

Nie, żartuję 1/10.

I Btw. Do cholery czemu nie ma psa w obsadzie ?

Mashala

Stwierdzili że po co dawać głównego bohatera do obsady :P

ocenił(a) serial na 1
Ulka

A szkoda, bo to najlepszy aktor w tym serialu. Tzn. wiesz, najlepiej wczuł się w rolę, to jego szczekanie takie realistyczne jest, ma cztery łapy itd. Moim zdaniem najlepszy polski aktor ostatnich 10lat. Przepraszam, zapomniałem o Tomaszu "Ja to biorę wszystko co mi dadzą" Karolaku. :<

Pozdrawiam :>

ocenił(a) serial na 4
Mashala

haha, ale rodzinka jeszcze piękniejsza ;P

ocenił(a) serial na 5
Mashala

Pies może ładny ale także jego gra beznadziejna. Rusza się jak mucha w smole.Gdzie mu do Szarika!

ocenił(a) serial na 4
jacekg9

Albo do Cywila

ocenił(a) serial na 9
chemas

No litości ludzie, serial przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Podeszłam do niego z dużą rezerwą, a tu proszę. Kuba Wesołowski gra, tak, że można uwierzyć w jego policyjne przygotowanie, Ireneusz Czop jest absolutnie boski, a pies, tylko przytulać!

chemas

Moim zdaniem mimo iż Cywil był kręcony za czasów kiedy nie było tylu gadżetów, wybuchów i takiej technologi jest nie porównywalnie lepszy niż Komisarz Alex z tym całym dobrodziejstwem. Tutaj mają dobrego psa ale co z tego jak główny bohater ma tylko siedzieć i pokazać się czasem w tle za Wesołowskim, nawet do obsady nie został dodany to co tu gadać. Jest jak te pluszaki w 3 odcinku :D

ocenił(a) serial na 4
Ulka

Dokładnie tak :) Poza tym moim skromnym zdaniem Wesołowski nie nadaje się do taje roli.

ocenił(a) serial na 9
chemas

Rozkręcają się z każdym odcinkiem!

ocenił(a) serial na 4
MagdaKor

Miejmy nadzieje, żeby tylko śrubki nie powylatywały

ocenił(a) serial na 9
chemas

Jestem świeżo po odcinku, śrubki się trzymają ;)

ocenił(a) serial na 4
ocenił(a) serial na 3
MagdaKor

Rozkręcają? Ty chyba żartujesz dziewczyno!?

ocenił(a) serial na 9
christinearron

Ale serio, uważasz, że lepszy jest serial typu CSI, w którym na kamerze przemysłowej powiększają śrubkę, w której widzą odbicie czyjegoś palca i tak czyszczą i powiększają obraz, że mogą zczytać linie papilarne?

chemas

Zawsze mógł trafić się ktoś gorszy ;p Według mnie Wesołowski gra całkiem, całkiem i nie jest tak źle. Już wolę oglądać 'Komisarza Alexa' niż pozostałe seriale o miłości, jakie oferuje nam telewizja. Od tych idealnych związków, albo super romansów robi mi się już niedobrze.
Co mi nie pasuje i mnie zaciekawiło: jak to jest ze stopniami policyjnymi? Czy to nie jest tak, że trzeba ileś tam lat nosić jeden stopnień, żeby awansować na kolejny? A stopień komisarza jest przy końcu stawki? Jeśli mam rację to Wesołowski nie pasuje wiekiem.. ale poza tym, serial bardzo przystępny i miło się go ogląda :)

FleurDeLys7

Ludzie od castingu nawet do Wikipedi nie zajrzeli by sprawdzić ile trzeba posłużyć w danym stopniu żeby zostać komisarzem. Nie licząc że nawet jak by jakimś cudem od razu został Aspirantem Sztabowym to żeby zostać PODKOMISARZEM musi w tym stopniu służyć 4 lata, a potem na KOMISARZA kolejne 3 lata to już mamy 7 lat, a Wesołowski wygląda na dodatek smarkato :/ Prędzej Walach się nadaje na panią komisarz bo jest bardziej dojrzała.

ocenił(a) serial na 9
FleurDeLys7

W każdym serialu znajdziemy jakiś nieścisłości, ale zgadzam się w pełni, że w końcu mamy trochę inny serial niż wszystkie i na prawdę dobrze się to ogląda. I jeszcze raz tak, jeśli chodzi o grę Wesołowskiego. Kuba, mimo, że jest młodym aktorem, na prawdę fajnie gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones