PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 574
oceny
5,8 10 1 13574
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

... na nowego pana Alexa po Pawlickim, chciałabym Lesława Żurka:)
(oczywiście ten serial jest głupi, ale tak pytam z ciekawości)

ocenił(a) serial na 10
marianna12345

Proszę bardzo.Ja myślę,że Wieczorkowski,lub Zakościelny.A tak nawiasem mówiąc bez obrazy,sam jesteś głupi.

aza_0_9_z_

Chyba ,,sama" i ile ty masz lat?

ocenił(a) serial na 10
marianna12345

Sorry,nie zauważyłem,że nie jesteś facetem.A jak ty ten serial krytykujesz,to lepiej powiedz ile ty masz lat?

aza_0_9_z_

Yyy ten serial jest komiczny, lepiej oglądnij Komisarza Rexa:)

ocenił(a) serial na 6
marianna12345

Wieczorkowski byłby dobry do tej roli albo Krystian Wieczorek.
I masz rację - ta wersja nie dorasta do pięt Komisarzowi Reksowi, mogliby się bardziej postarać i przede wszystkim zrobić serial bardziej na poważnie, tak jak "Reksa"... Debilne wątki humorystyczne i miłosne bardzo go psują. Gdyby je wyrzucić, byłoby o niebo lepiej.
Ale niektóre odcinki są świetne. Czekam teraz na odcinek "Znak Szatana". Ciekawi Mnie jak to wyjdzie w polskiej wersji.

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

pisałeś że widziałeś śmierć Brandtnera czy możesz podać jakąś stronę lub link wątpie czy teodc istnieją

ocenił(a) serial na 6
ghf

Ostatnio ci nie odpisałem, pardon... Nie widziałem tego odcinka, ghf, ale szukałem w necie informacji co się tam wydarzyło w tych odcinkach i znalazłem na jakimś niemieckim forum.
Odcinek jest niestety nie do zdobycia.
Ta sama sytuacja jest z odcinkiem w którym ginie Hoffman.

Jedyne co Nam pozostaje to zobaczyć ten odcinek w polskiej wersji... Szlag by to. ;/

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

to może być wymysł fanów bo podobno Burchard pokłocił się z produkcją , co do Hoffmana to odc z nim został nakręcony ale nie wyemitowany a ja wyczytałem ża Alex zginą w wybychu budynku by pomścić smierć 1 psa

ocenił(a) serial na 10
ghf

wyczytałem na pewnej francuskiej stronie i jestem zdziwiony

podobno włosi przyjmują że ten gbur Fabbri podobno Dostał Rexa po Moserze i według nich Brandtner i Hoffman nie istnieli

ocenił(a) serial na 6
ghf

Włosi to idioci, którzy są dobrzy tylko w robieniu spaghetti i pizzy, więc wiesz... Odkąd serial przeniósł się do Włoch jest bardzo słaby, zszedł na dno, tylko dwa odcinki z Capparonim jakoś się bronią.... Obawiam się, że żeby mieć dostęp do tych odcinków trzeba by napisać do austriackiej lub niemieckiej telewizji, bo tylko tam były emitowane te odcinki, a to mało realne niestety, że jej gdzieś udostępnią i w ogóle odpowiedzą...

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

dla mnie Fabbri jest gorsdzy od naszych komisarzy na szczęscie od 14 sezonu jest Davide Rivera który jest ok i znowu ten serial stał się fajny ale już od 16 sezonu będzie Marco Tarzini i mają serial sprowadzić ku telenoweli takiej jaka była w 1 odc z Hoffmanem choć pozniej było lepiej powiem ci że wole oglądac Alex niz Rexa z tym chamem Lorenzo

ghf

A jakich chcielibyście aktorów na pana Alexa?:)

ocenił(a) serial na 8
marianna12345

Oto czwórka aktorów która by mogła zagrać w serialu
1) Marcin Dorociński
2) Krystian Wieczorek
3) Jan Wieczorkowski
3) Paweł Małaszyński

Jak myślicie kto z tej czwórki miał by największe szanse na role w serialu????

ocenił(a) serial na 7
jarek1990

Wszystkich spekulantów muszę zmartwić. Pan Pawlicki podpisał kontrakt na dłużej
A i wbrew pozorom Komisarz Alex to ni czas honoru, więc to, że kolejnym komisarzem będzie ktoś z obsady CH może się nie sprawdzić.
Ja stawiam na
Sergiusza Żymełkę tadam

ocenił(a) serial na 8
Bogdan4674

Ha.ha. Dobry joke ci się udał. Lubię Sergiusza ale na Komisarza to za młody. Chyba że Pawlicki pogra jeszcze z 5-6 lat.

ocenił(a) serial na 6
jarek1990

To bardzo dobre zestawienie!
Uważam, że każdy z wymienionej przez Ciebie czwórki nadawałby się do tej roli.
Najlepiej chyba Dorociński i Wieczorek pasuje. Małaszyński lepiej wypada w rolach czarnych charakterów.
Ale jeśli pójdą tropem Czasu Honoru to zapewne będzie Wieczorkowski.

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

w tym serialu powinien grać aktor który będzie umiał obchodzić się z psem , Pawlicki akurat jako dzieciak miał psy i to widać oby grał jak najdłużej ale jeżeli miałbym wybrać to tez Wieczorkowski , ale zobaczymy ile w tym prawdy że Pawlicki będzie do 8 sezonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones