PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 573
oceny
5,8 10 1 13573
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex
ocenił(a) serial na 8
oleksiey2000

I obudziłeś się, "geniuszu", gdy mamy już 11 sezon??? Zakładam, więc, że pozostałe też obejrzałeś skoro stwierdzasz, że pozostałe sezony to dno. W sumie, jak to tak, już ci się Kubuś Wesołowski nie spodobał w drugim sezonie? No nie może być!

Tiger_1806

A sorry chodzilo mi o to ze serial skonczyl sie z Wojtkiem Wesołowskim, drugiego aktora mozna bylo zaakceptowac ale zaczelo wiac wielką nudą a trzeci to juz w ogóle nie ma charakteru i dalej to juz pchanie serii na siłę

ocenił(a) serial na 10
oleksiey2000

Przecież odc z Wesołowskim to było dno i parodia oryginału ja jako fan Komisarza Rexa byłem zniesmaczony seriami 1 i 2 dopiero gdy pojawił się Orlicz serial może się równać z Oryginałem. Wieczorek czyli 3 Komisarz dla mnie jest świetny aktorsko Krystian zjada Kubę na śniadanie. Widać że ma niezły kontakt z psem a Wesołowskiego pies nie słuchał. ja do dziś nie wiem jak można lubić odc z Bromskim i samą jego postać. Piotra ma więcej charakteru niż Bromski oglądnij 9 sezon tam go poznajemy i widzimy jaką jest postacią.. Bromski miał charakter chyba tylko drętwe dialogi głupie teksty do psa i kiepskie aktorstwo.

ocenił(a) serial na 1
oleksiey2000

I pierwszy był beznadziejny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones