PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 573
oceny
5,8 10 1 13573
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Zmiany

ocenił(a) serial na 4

Nazmieniali w tym serialiku jak porąbani. Co to w ogóle za mania ze zmienianiem obsady. Pozostał tylko Czop i stary dobry pies Alex, notabene jedyni poza Chabiorem tam dobrze grający

ocenił(a) serial na 10
chemas

Wiesz względy Oryginału ale u nas i tak nie najgorzej Rex w Oryginale miał aż 6 opiekunów. Moim zdaniem Wieczorek dobrze gra jest 100 razy lepszy od Wesołowskiego , który był największą pomyłką tego serialu, nawet pies go olewał. Wielu fanów Rexa zaczęło oglądać serial po jego odejściu i przyjściu Pawlickiego.

ocenił(a) serial na 4
ghf

nie no zgadza się, że Wesołowski to była pomyłka, najlepszy jako oficer z psem był jak dla mnie Pawlicki, Wesołowski to w ogóle jest wnerwiający. Ma coś w sobie, że nie da się lubić. Szkoda mi natomiast, ze nie gra Walach

ocenił(a) serial na 10
chemas

Ja słyszałem że prywatne Wesołowski to spoko gość , ale aktor denny Wieczorek jet ok , tak szkoda Walach ale ta Nina nie jest zła, ona była już w 6 serii o ile się nie mylę.

użytkownik usunięty
chemas

Ja się Panie Jarku pocieszam tym że pomijając kwestię Rexa,a włączać seriale sensacyjne o policjantach,normą jest jeden policjant zastępuje innego,mało jest bowiem seriali o tym gatunku żeby nie było zmian.

ocenił(a) serial na 4

no i okej Panie Danielu

ocenił(a) serial na 10
chemas

Tak popatrz sobie na serial Niemiecki Cobra 11 jedynie Semir Gerkan jest stale policjantem , często wymieniają mu partnera , miał ich chyba z obecnym 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones