PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 574
oceny
5,8 10 1 13574
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

... że mają czelność puszczać takie gówno TVP. To już nie chodzi o mój gust filmowy, ten serial jest po prostu żałosny pod każdym względem. Ujęcia kamery najgorsze, jakie widziałem od lat - kręcenie jednej sceny z kilku kamer, ciągłe przeskoki blisko-dal, jakieś ujęcia z perspektywy psa... przecież to woła o pomstę do nieba, za komuny operatorzy bardziej się znali na robocie. I my gonimy zachód? Pod jakim względem niby? Czy to kinematografia, czy piłka nożna czy technologia - jest coraz gorzej, Polska jest pośmiewiskiem, ja nie wiem co za 20 lat z tego kraju zostanie.
Gra aktorska fatalna, scenariusz tragiczny. Wszystko sztuczne i tandetne do granic możliwości.
Po prostu rzygać się chce jak widzę taką miernotę. Ludzi, którzy to oglądają powinni pozamykać w kryminale za działanie na szkodę państwa, bo wspierając taki kicz i chłam sprowadzamy polskie kino do poziomu mułu wodnego.

ocenił(a) serial na 4

Faktycznie, gra aktorska to porażka, powinni się wstydzić coś takiego wypuszczać, ale scenariusz tragiczny nie jest.
Jest średni. Ciężko o scenariusz wybitny w takim serialu i chyba nikt takiego nie oczekuje od tego rodzaju produkcji.

Nie przesadzasz aby ? pierwszy sezon i po części drugi nie były złe, trzeci to tragedia ! natomiast z tego co zauważyłem pierwszy odcinek czwartego sezonu robiła inna ekipa i z tą grą aktorską i scenariuszem nie jest już tak źle jak to miało miejsce w w całym trzecim sezonie (z małymi wyjątkami 1 i 2 odcinek).

ocenił(a) serial na 10
tomucho77

dla mnie 3 sezon był ok zwłaszcza końcówka np krwistoczerwone róze były zbliżone do oryginału tak samo diagnoza morderstwo wiem bo orginał ogladam od 1998 i odc 3 sezonu z Orliczem były właśnie lepsze a 1 moim zdaniem tragiczny

ocenił(a) serial na 1

Zgadzam się z twoim komentarzem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones