PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 574
oceny
5,8 10 1 13574
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Jakub Wesołowski w tym serialu pokazał się z zupełnie innej strony. Za czas honoru należy mu się masa nagród, a za kreacje w tym serialu zasługuje jedynie na Złotą Malinę. Aktor jest sztuczny, jego gra przyprawia mnie o mdłości, widać, że już w pierwszym sezonie jest znudzony i że zależy mu tylko i wyłącznie na kasie. Ponadto ma zła dykcję i mówi wyjątkowo niewyraźnie. Magdalena Walach moim zdaniem powinna rzucić aktorstwo i stanąć za ladą w warzywniaku. Tak jak w każdej innej roli jest sztuczna i nie umie wyrażać emocji, tak że widz nie wie, czy się śmiać, czy płakać. Ireneusz Czop za kreację w serialu zasługuje na wyrzucenie z telewizji i postawienie za kierownicą śmieciarki. Jedynym dobrym aktorem w serialu jest Mirosław Zbrojewicz, który gra bardzo ważną i zauważalna, choć epizodyczną rolę. Na pochwałę zasługuje pies grający Alexa, który jako jedyny z obsady wzbudza we mnie jakiekolwiek uczucia.

eska10

Super, a może coś od siebie? A nie takie DOSŁOWNE CYTOWANIE recenzji portalu... To już czytaliśmy...

FleurDeLys7

nic doac nic ujac!

ocenił(a) serial na 5
eska10

Oryginalny jesteś.
Mógłbyś chociaż wziąć w cudzysłów, a nie na chama kopiować moje słowa.

ocenił(a) serial na 3
wojoZiom12311

Zgłoś nadużycie i po sprawie.

andre_

ja to samo bym napisal:-)

ocenił(a) serial na 4
eska10

Absolutnie się zgadzam. Pies najlepszym aktorem tego serialu :)

ocenił(a) serial na 1
eska10

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones