PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 14 tys. ocen
5,8 10 1 13629
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

komisarz Alex to bardzo fajny film i ciekawy. dla mnie teraz ten nowy jego wspólnik (antoni Pawlicki) jest fajniejszy niż ten poprzedni ale słyszałam że w oryginalnym wydaniu serialu ma jeszcze jeden być no ale dobra:). mam już 22 lata i myśle że ten pies dużo robi wywęszył już dużo rzeczy znalazł zbrodniarzy itd. (ale moi rodzice któzy mają po 54 lata wkółko gdy do mnie przychodzą w soboty to ja go puszczam i cały film strasznie marudzą że ten pies nic nie robi. że lepszy był czterej pancerii i pies czy coś takiego:D)
dobra to tyle wow napisałam się :) a i mam pytanko czy wiecie kto będzie po Pawlickim i kiedy w serialu.
ps. jeśli sa błędy to syrry klawiatura mi śie psuje ;)

ocenił(a) serial na 10
megi9

Pawlicki ma kontrakt do 8 sezonu a orginalnym Rexie pies miał 6 opiekunów 1 Moser nsz Bromski to jego odpowiednik , potem Brandtner pierwowzór Orlicza , następnie Hoffman od 11 sezonu serial przenosi sie do Włoch i są Fabbri , Rivera Tarzini

ocenił(a) serial na 6
megi9

Pawlicki wie już nawet jak i kiedy zginie jego bohater, także przypuszczam że stanie się to niedługo.
Chociaż tak jak kolega wyżej napisał - ma kontrakt do 8 sezonu, więc mam nadzieję, ze jeszcze trochę go w tej roli pooglądamy.
Co do jego następcy - słyszałem że Wieczorkowski.
Najwyraźniej Alex lubi "Czas honoru" ;D

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

tez mam nadzieje , a ja syszałem że po Antku ma być Garlicki

ocenił(a) serial na 8
megi9

Nie tutaj się wkleja debilu!

ocenił(a) serial na 8
mzelek_filmaniak

Tylko W recnzjach