6,7 458
ocen
6,7 10 458
152
chce zobaczyć
{"type":"film","id":869007,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Komisarz+Mama-2021-869007/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Komisarz Mama
 • Jestem w szoku widząc słabą średnią ocen serialu. To jest naprawdę udana produkcja, dużo lepsza od "Zawsze Warto". Jeżeli waszym argumentem jest ściąganie z "Candice Reoir" to na tym polega kupno licencji. Przykładowo "Kowalscy kontra Kowalscy" też jest kupionym formatem i wszystko, włącznie z wystrojem jest ściągnięte z Rosji, a ludziom się podoba i oceniają wysoko. Więc nie rozumiem co ludziom się w "Komisarz Mamie" nie podoba...

 • Sysunia96 Candice Renoir* oczywiście, przepraszam za literówkę

 • Sysunia96 Widziałem pierwszy odcinek i mi wystarczy. Nie lubię serialów w których każdy odcinek to osobna sprawa (procedural). Wolę jak każdy sezon to inne morderstwo. Bo potem mamy takie kwiatki jak Ojciec Mateusz (swoją drogą też na licencji) gdzie co chwilę kogoś zabijają. Aż strach jechać do tej miejscowości. xD Jako, że jest na licencji to należy odjąć za karę ze dwie gwiazdki za to, że u nas w Polsce takie lenie i nie chce im się wymyślić czegoś swojego, ale to tyczy się też takich seriali jak Usta usta, czy Aż po sufit. Czy ze starszych seriali np. Niania. Są to bardzo dobre seriale, ale zerżnięte 1:1 z oryginału. Nie pochwalam takich praktyk, choć to jest w 100% legalne. Nie będę oceniał, czy krytykował, bo tak jak mówiłem widziałem tylko pierwszy odcinek, a oryginału wcale. A jeśli chodzi o Zawsze warto to mi się naprawdę podobał. Widziałem cały pierwszy sezon i poza taką głupotką jak hakerka Zielińska nie było do czego się przyczepić.

 • McGyverPL Hah zgadzam się że strach jechać do Sandomierza ;D Albo do Łodzi :D Na tyle dobrze że w "Komisarz Mamie" miasto jest fikcyjne ;) Co do licencji to nie tylko Polacy zżerają od zagranicy. Jest naprawdę sporo produkcji w innych krajach na licencji, chociażby Brzydulę w swojej wersji nakręciło ponad 25 krajów więc nie tylko w Polsce są lenie ;) Ale dziękuję za wyrażenie swojej opinii ;)

 • Sysunia96 Popieram. Fajny film. Sie podoba mi. Pozdrawiam

 • kinga_ql ocenił(a) ten serial na: 8

  Sysunia96 też tego nie rozumiem. Mi serial bardzo się podoba.

 • Tapir_filmaniak ocenił(a) ten serial na: 8

  kinga_ql I ja nie rozumiem. Bardzo sympatyczny serial. Porzucilam histeryczną "Rysę" i z przyjemnością oglądam.

 • Sysunia96 Po 4 odcinkach stwierdzam że serial wogóle nie wciąga te sprawy jakieś płytkie ,aktorzy też nie grają za dobrze .

 • Kasha ocenił(a) ten serial na: 2

  Sysunia96 dobór głównej bohaterki przede wszystkim, reszta aktorów też słabiutko, całokształt do pięt nie sięga oryginałowi, nie dają rady, brak luzu i spontaniczności.