PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869007}
6,8 971
ocen
6,8 10 1 971
Komisarz Mama
powrót do forum serialu Komisarz Mama

Polsat od dłuższego czasu urzeka nas seriarami można powiedzieć takim kobiecymi leekim serialem Obyczajowy z nutką komedi .I trzeba powiedzieć
że im to wychodzi 19 sezon Przyjaciółek i końca nie widać była wzmianka że 20 sezon będzie ostatnim co przyjąłem na spokojnie jednak Caryca Polsatu szybko wyprowadziła z błedu że 20 sezon nie będzie ostatni
I na to wygląda że Przyjaciółki będziemy jeszcze trochę oglądać.Czy Komisarz Mama zostanie z nami na dłużej ja bym chciał .Ja ostatnio narzekam że Polsat właśnie emituje tylko jakby seriale obyczajowe kobiece
brakuje właśnie dobrego kryminału .Ale może ta stacja wybrała taką drogę TvN znów atakuje nas mroczymi kryminałami na przykładach
serial skandywawski .Nie będę tu pisał czy TVn te seriale wychodzą Można powiedzieć że jak Polsat emituje bardziej lekkie seriale to TVN odwrrotnie a obu stacjom czasami przydała by się odmania . No ale teraz wróćmy do serialu
dostajemy serial obyczajowy o zabarwnieniu kryminalnym .Nie będę porównywał tego serialu z orygninałem po pierwsze nie widziałem , a nawet jakbym widział też bym to tego nie robił .Najmocnieszą stroną serialu jest tu Paulina Chruściel
co można o tej postaci powiedzieć skrócie jakby urwala z choinki taka pozytywna wariatka matka policjanka kochanka i przyjaciółka czy postać przerysowana nawet jeżeli tak to i tak to zaleta niż wada .Oczywiście frajdą jak jest jak Matekjo do chodzi rozwiązania zagadki i jak sposobem jej dedukcja jest siła napędową tego serialu.
I co bardzo ważne przez to że serial ma wyrazistą główną postać udaje się twórcom nie przyćmić drugoplanowy postaci .Ja uznaje ten serial za udany. I chciałbym by ten serial zagoscił jeszcze na kilka sezonów chociaż nie wiem serial o dziwo nie ma dużej oglądalności nie przekracza ona miliona nie wiem czemu.Wydaje nie trafiona emisja serialu. Na TVP mocna już pozycja Na dobre i na złe.
Jak pisałem to zastawiałem czy serial nie lepiej sobie by radził w innych godz nawet taki popułdniowy np weekendy . Wiem że by serial mógł być dalej kręcony patzy się na jego wynniki oglądalności i jego zyski .no ale może tu też przemawia że chociaż nie ma wysokiej oglądalności to ona jest jakby na podobny poziomach między sezonami .i może nadal będziemy oglądać pozytywnie zakręconą policjankę .
Czasem bujacą w obłokach .7/10

kinoman1985

Jako że ja oglądałem pierwszy i chyba 2 sezon oryginalnego serialu to wypowiem się na ten temat co prawda oryginalną wersję oglądałem dawno ale coś nie coś pamiętam . Ogólnie wydaje mi się że serial jest typową licencją czyli 1:1 kopią oryginalnego scenariusza . Pamiętam nawet te same sceny w obu serialach ale mimo wszystko bardziej podoba mi się gra Pauliny jakąś taką swojskość naszą tam jednak czuć . Oczywiście trochę lukrowany często obrazek polski ale jednak dużo mniej w Polsacie niż w odklejonym już dawno TVnie . Ogólnie o scenariuszu się nie wypowiem bo on i tak nie jest nasz my odpowiadamy jedynie za adaptację . Co do oglądalności to milion wbrew pozorom to nie jest tragedia ogólnie oglądalność telewizji spada systematycznie z roku na rok drastycznie mój przykład ja nawet anteny nie posiadam przy telewizorze bo po co ? Oglądam na Vod ale nie wiem czy oglądalność z platformy jest w jakiś sposób w ogóle uwzględniana przez te badania podejrzewam że nie bardzo . A raczej jest spora dzisiaj jeśli TVNovi opłaca się dokręcać sezony swoich seriali TYLKO na Playera . W ogóle Player to ciekawy przypadek platformy vod ale to dygresja już .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones