PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726429}

Koniec dzieciństwa

Childhood's End
6,7 3 123
oceny
6,7 10 1 3123
Koniec dzieciństwa
powrót do forum serialu Koniec dzieciństwa

gdyby nie to, że wiem, że to film na podstawie opowiadania Arthura Clarke to byłbym przekonany, że scenariusz do owego dzieła napisała garstka szalonych zielonoświątkowców. Nie wiem czy kolejne odcinki będą w tym klimacie ale spodziewałem się zupełnie czegoś innego. Na razie jestem zawiedziony.

wilczekstepowy

No cóż. Film ma klimat. Zdecydowanie. Jednakże drażni płytkość intelektualna i banalne odpowiedzi na pytania, na które odpowiedzi nie da się znaleźć.
SPOILER (MAŁY)

Najbardziej mnie wkurzyło spotkanie z "Nadświadomością". Milo dostał tak banalne odpowiedzi, że równie dobrze mógłby mu ich udzielić nastolatek nieco interesujący się filozofiami Wschodu. W życiu są pewne zasady. Piłeś nie jedź. Nie znasz odpowiedzi nie wypowiadaj się na siłę.

Z kolei na duży plus melancholia wylewająca się, acz nie nachalnie z tego obrazu. Tak na świeżo trudno go ocenić. U mnie wyjątkowa rozpiętość. Od 5 do 8 - na razie zostawiam najwyższą ocenę, zobaczę za jakiś czas bardziej na chłodno, jak emocję opadną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones