PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726429}

Koniec dzieciństwa

Childhood's End
6,7 3 123
oceny
6,7 10 1 3123
Koniec dzieciństwa
powrót do forum serialu Koniec dzieciństwa

Rasista

ocenił(a) serial na 6

Prosze wybaczyc ale to juz kpiny , obsadzac w roli naukowca murzyna , ok , ale z fizjonomią typowego osiłka ? to ma byc przekonywujące?
Przeciez on nawet nie umial trzymac dlugopisu w rece !!!!

Mslaw_Mslaw

Nie oglądałem, a jedynie czytałem książkę, ale tam naprawdę typek o nazwisku Rodricks był czarnoskóry.

ocenił(a) serial na 6
Gladiatorek

ja nie mam pretensji o kolor - niech sobie bedzie biały czerwony zielony - jak kto chce ale reszta?? do roli seksbomby tez wezma 60 letnia pomarszczona babke? i na nia niby beda sie slinic faceci?

Mslaw_Mslaw

No ok, ale czy naprawdę każdy naukowiec to musi chodzić w kraciastej koszuli, białym kitlu i mieć okulary? Nie oceniajmy ludzi po pozorach. Nie rozumiem dlaczego naukowiec nie może mieć tężyzny fizycznej

ocenił(a) serial na 6
Gladiatorek

spotkales naukowca atlete? ja nie a widzialem kilku i to w realu , zazwyczaj mieli normalna twarz , i potrafili pisac - to na pewno !!! a tutaj co mamy ? dwudziestoparolatka - NAUKOWCA - hm - znaczy juz w pieluchach czytal ?? druga rzecz fizjonomia - raczej klienta silowni a nie biblioteki - wyzyn intelektualnych raczej po nim bym sie nie spodziewał - to tez znam z autopsji - znam i widzialem paru osiłków , i ostatnia rzecz koronny argument - jak ten "pajac " trzymal dlugopis a pozniej mazak - jak neandertalczyk !!! jak ktos kto dopiero sie uczy literowac ( ten mazak dali mu chyba z litosci bo sie zorientowali ze nie umie pisac - ale niewiele to pomoglo) - postac w filmie jest ok - ta pseudo hibernacja tylko jest smieszna ale niech bedzie natomiast dobor aktora to porazka , to jest wlasnie wynik polityki WOKE - zamiast czekac az ktos naprawde dobry sie wybije - bo jest dobry !! to zaczynaja sie mnozyc miernoty bo maja ulatwione zadanie - wystarczy zaczac stekac o rasizmie i wszyscy w panice kapituluja . Samuel Jackson , D Washington , Morgan Freeman - to wynik twardej selekcji (nikt im nie pomagał a zostali w biznesie bo - byli dobrzy . A ten gosc nadaje sie tylko do roli dilera narkotyków albo zlodzieja samochodów ewentualnie rapera , przynajmniej na razie .

Mslaw_Mslaw

Obejrzę kiedyś i ocenię.

ocenił(a) serial na 6
Gladiatorek

na taka fantastyke jak Iron man nie licz , specyficzny , moze sie podobac i na pewno nie sztampowy , mnie tylko ten "Naukowiec " draznił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones