Po "Sezonie na miłość" czeka na nas kolejny turecki serial. Będziecie oglądać? Ja będę na pewno, ponieważ widzialam już cześć odcinków po turecku i wprost nie mogę się doczekać. ;>
http://tvpuls.pl/filmy/kontrakt-na-milosc
Już ocena serialu na 6 ? Niech zgadnę aktor nie jest tak przystojny jak Serkan i stąd niższa ocena :P Obejrzę z ciekawości, ale wątpię by był lepszy niż ,,Sezon na miłość".
już bez przesady ;)
na razie 6 bo nie do końca wszystko rozumiałam, ale mnie bawił ;)
jak obejrzę wszystko to wystawię ocenę końcową
Ja obejrze 1 odcinek zobaczymy :)
Ale czekam na 2 sezon Kiraz Mevsimi :D
Choć na pewno będzie dopiero za rok :/
W sumie lipa,bo serial ma tylko 19 odc.1 sezonu i nie wiadomo kiedy puszczą 2 sezon.Tak samo jak teraz puszczają Sezon na miłość i po pierwszym sezonie kończą z emisją serialu.
szkoda właśnie że u nas tak puszczają seriale.... a potem sie dziwia ze jak puszczą coś raz na rok to oglądalność slaba....
Dokładnie,ale w końcu to Polska gdzie mają widzów w d....Tak samo jak TVN 7 puścił serial Kobieta ze stali i po kilkunastu odc. ściągnęli go z anteny i teraz trzeba oglądać na TVN Player. ;-/ Ja mam tylko nadzieje że TV PULS będzie honorowa i puści 2 sezon serialu Za głosem serca w całości. ;)
się okaże :D telenowele chyba puszcza całe (chociaż ja ich nie oglądam, więc nie jestem pewna) ;>
byłoby fajnie jakby puszczali raz w tygodniu drugi sezon "Sezonu na miłość" od września ;p
ale to marzenie ściętej głowy :D
Jak to nie oglądasz,skoro te twoje są podzielone na sezony to też zaliczają się do telenowelek. ;D A Puls pewnie niezadługo ogłosi ramówkę na jesień,więc wszystko możliwe że nowe sezony pokażą,i nuda nie będzie nam straszna. ;)
csiiii, ja traktuje to jako serial ;pppp
trzymam cie za slowo ;) może się zlitują i nas zaskoczą
Eeeee,serial czy telka co za różnica,to i to romansidło. :P Oki to trzymaj mnie za słowo,ja wierze w tą naszą polską tv,że jeszcze nas tak do końca nie zawiedzie. ;)
fajnie właśnie że romansidlo ;) w dodatku dobrze zrobione. szukałam właśnie dobrej komedii romantycznej, bo wszędzie tylko dramat, dramat, ale wszystkie propozycje z zachodu były albo naiwne, albo puste i tu nagle bum ze wschodu nadciąga Kiraz Mevsimi, idealna pozycja na leniwe lato ;) teraz jeszcze Ask Yeniden i będzie super ;d
jedyne co nam pozostaje, to czekać na jesienne propozycje pulsu i nasze seriale w ramówce ;)
Jeśli mówisz o Tureckich serialach,to dużo osób zachwala serial który obecnie leci na programach TVP Wspaniałe stulecie http://www.filmweb.pl/serial/Wspania%C5%82e+stulecie-2011-645872 tylko że to serial kostiumowy,więc nie gwarantuje czy za bardzo przypadnie ci do gustu,ale spróbować obejrzeć nie zaszkodzi. ;) Mi się teraz kończy oglądanie serialu Kobieta że stali i planuje zabrać się za oglądanie serialu Teresa na TVN Fabuła z moją ulubioną,śliczną aktorką ;D http://www.filmweb.pl/person/Angelique+Boyer-730644 tylko najpierw muszę nadrobić zaległe odcinki na TVN Player,które nie miałem okazji obejrzeć. ;)
nie lubię ani filmów kostuimowych, ani historycznych, ale Wspaniałe Stulecie strasznie mnie kusi :)
Nom coś musi być w tym serialu i musi kusić skoro aż go tyle ludzi ogląda. ;) Santa Diabla kurcze właśnie nie zacząłem oglądać bo wtedy często bywałem po za domem i nie miałem czasu,a w necie nie chciało mi się później nadrabiać czasu na oglądaniu.A że ładna występuje w nim aktorka to się domyślam i ci wierze na słowo,bo rzadko się zdarza żeby w tych serialach była jakaś brzydka. ;P
wiem wiem, tylko tak bardzo brakuje mi czasu :(
chyba schowam go na kiedyś ;)
a mam małe pytanie ;)
czy wersja puszczana w TVP1 dużo różni się od wersji oryginalnej? i czy odcinki są dzielone?
Nie różnią się :) Tylko w polsce jeden odcinek turecki dzielą na dwa bo wiadomo ile trwają te tureckie 2 godziny. Chociaż mi się tak podoba dzielenie odcinka na dwa jest o wiele lepsze niż tak jak w Sezonie na Miłość skracanie poprzez skracanie lub wg wycinanie scen :(
a co do seriali latynoskich, to aż tak bardzo nie przepadam za tymi tytułami, ale czasami lubie sobie zerknąć na Santa Diabla ;) ładna aktorka tam gra główną rolę ;d
ja jestem dobrej myśli co do Sezonu na miłość ;D sądzę, że puszczą, bo jak teraz kupili kolejny turecki serial to chyba są zadowoleni z oglądalności, bo inaczej puściliby jakiś latynoski, albo odgrzewali stare telki. Podobno na początku kupili tylko 60 odcinków "sekretu" a dalej leci i już jest ponad dwieście czyli dokupują a czas emisji też taki nijaki. Może dociągną do września tymi 19 odcinkami, a później zaczną nam puszczać jeden tygodniowo Sezonu? Marzenie!
Ja się nie brałem za oglądanie tureckich seriali bo za nimi zbytnio nie przepadam,może dlatego że nigdy nie próbowałem ich oglądać. ;D Ale skoro ty je lubisz to możesz być spokojna,bo TV Puls jest dobrą tv co do seriali,i zawsze je puszczają do ostatniego odcinka,więc możemy się spodziewać na jesień samych serialowych hitów. ;P
Dzięki
Możesz mi coś wytłumaczyć
Co mają w sobie tureckie seriale że nagle taka popularność
Kiedyś i wciąż Bollywood i nagle tureckie seriale
to chyba przez Wspaniałe Stulecie emitowane na TVP1 ;) ten serial ma ogromną rzeszę fanów, szczególnie tych starszych. Puls TV popatrzył, i sam inwestuje teraz w seriale z Turcji ;d
A może dlatego że ludzie maja dosyć produkcji z Hollywood
Szukają normalności
Kiedyś był w TVP1 hiszpański serial kryminalny Poker z mafią
Nie oglądałem bo hiszpański właśnie wstyd
Pierwszy serial hiszpański jaki oglądałem to w końcówce lat 80 ten http://www.filmweb.pl/serial/Niebieskie+lato-1981-138222
tak, to prawda. sama mam już dość produkcji zza oceanu, bo są po prostu nudne. w kółko to samo, spin-offy, rebooty, tylko 10% nadaje się do śledzenia.
Tak sobie myślę, szkoda, że nasza jakaś polska telenowela nie jest popularna w innych krajach.
Byłoby fajnie ;)
Tylko co my byśmy mogli eksportować za granicę? Klan, M jak miłość, Pierwsza miłość? Te słabizny? Nieeee
My forumowiczki byśmy musiały siąść, pomyśleć i stworzyć jakąś super telenowelę, by się dało ją puścić za granicą haha ;))
Ale musiał by tu zagrać jakiś wyjątkowo ciachowaty, magnetyczny aktor.
A ja tutaj w Polsce jakoś takiego nie widzę.
Może na castingu by się jakiegoś wyłoniło, może jest taki aktor, tylko jeszcze nieznany xD
No i jakieś fajne piosenki w ścieżce dźwiękowej naszego serialu ;))
Angielskie, ale i oczywiście polskie, byśmy reklamowały Polskę za granicą ;))))
hahahaha ;)
Heheh o tak już widzę np. M jak miłość za granicą heheh ;)
No chyba, że w M jak miłość zagrałby polski sobowtór Serkana :D
To byłoby ciekawe xD
petit_fleur twierdzi, że widziała w sklepie w Wieluniu faceta łudząco podobnego do Serkana Cayoglu.
Więc może polska kopia Serkana istnieje.
Tylko nie znamy dokładnego jego adresu.
I nie wiemy, czy ma zdolności aktorskie ;))
Spokojnie my go odnajdziemy hehe ;)
A jak nie będzie miał zdolności aktorskich to my go podszkolimy :D hhaha xDD