PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735513}

Kontrakt na miłość

Aşk Yeniden
8,1 617
ocen
8,1 10 1 617
Kontrakt na miłość
powrót do forum serialu Kontrakt na miłość

Odcinek 23

ocenił(a) serial na 9

Widzieliście zwiastuny? Są świetne ;)

https://www.youtube.com/watch?v=aSK_4HHaU1M
https://www.youtube.com/watch?v=WC5DW8LUCUo

opis będzie później ;>

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Zwiastuny są boskie :) Ale przynajmniej wiedzieć będą,że Ertan szuka sojusznika :D Mustafa i Fathi jako taksówkarze fajny pomysł, tylko ta nieszczęsna tajemnica... Będą z tego kłopoty,wcześniej czy później ale będą

ocenił(a) serial na 9
Marg_

jakaż tajemnica? bo ja mimo wszystko sie w tym trochę nie orientuję ;<

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Bo ja jak już zobaczyłam,że dałam ciała i mi przeszedł początek sezonu SnM i zobaczyłam,że dodany nowy temat na forum, to poszukałam po necie wiadomości po angielsku o odcinku. I wyczytałam,że jak zrozumiałam Fathi zrezygnuje z tej pracy co ją dostał? czy miał dostać, (bo jeszcze tego odcinka nie widziałam), po tej wizycie Femiego z pierwszego zwiastuna. I razem z Mustafą ma pracować jako taksówkarz i jeździć nocą a Zeynep powie,że chodzi do pracy na noc i się jej nie przyzna.

ocenił(a) serial na 9
Marg_

kurcze, szkoda że nikt tłumaczeń nie jest w stanie w napisy przełożyć ;<
bo jak sie ogląda po turecku a potem dopiero czyta o co chodziło to już takiego efektu nie ma ;<

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Niestety, choć na język angielski i byłoby prościej skumać.
Ja opis odcinka czytałam tu http://www.izleyiciplatformu.com/haberler/english-news/ to w miarę rozumiem, co ma się teoretycznie wydarzyć.

ocenił(a) serial na 9
Marg_

no właśnie ;<
a ta stronka ma fajnie przetłumaczone opisy na angielski ;)

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Bo tam tłumaczą ludziki, którzy bardziej niż my rozumieją ten język.

ocenił(a) serial na 9
Marg_

no tak ;p
poligloci
ja umiem przynajmniej yok, hayir, evet i lutfa ;p
a dzisiaj jeszcze ortag mi się przypomniało :D

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Ja się zabieram za jakaś naukę i się zabrać nie mogę,ale chyba trzeba bo... A nóż się człowiek czegoś nauczy :D Choć nie wiem,czy w moim wieku to się jeszcze czegoś nauczę.

ocenił(a) serial na 9
Marg_

liczą się chęci :)

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

hahaha :D no tak :)
kurcze zabrzmiałam jakbym miała co najmniej wnuki :D

ocenił(a) serial na 9
Marg_

no tak trochę ;D

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Tak w tym odcinku z najważniejszych rzeczy co pamiętam, to tak:

>Odstęp jakby ktoś nie chciał jednak wiedzieć< :)

- Fatih dostał pracę, ale ojciec rozmawia z szefami tych firm by go nie zatrudniali (uważa, że to dla dobra Fathiego), w tym konkretnym odcinku szef mówił, że chętnie by z nim pracował, ale ojciec...
- Fatih umawia się z Mustafą, że będzie pracował na noc, a Mustafa w dzień
- Szevket dowiaduje się o powyższym, bo mu Dżewat powiedział skąd ta kobieta, ale Fatih prosi by nie mówił Zeynep
- Szevket w ostatniej scenie idzie zrobić wykład dla Szekerdzizadów o tym, że nie zniszą jego rodziny i nigdy nie będą jak jego rodzina,, bo u nich kochają się wzajemnie
- Gunaj opowiada dla Ertana przy zdjęciu, że Mukkades ma dzieci, ale przez nią się wyprowadziły
- Merien mówi Szevkedowi, że Birol to jej syn, choć go nie urodziła - to coś związanego z jej chyba byłym męzem - że zabrała się z matką Birola i jak ona umarła, to Merien zaczęła się nim opiekować
- Merien mówi, że wybaczy Szevketowi tylko jak przeprosi birola
- Każdy myśli kto mógł podpalić statek (Szevket poszedł w ostatniej scenie oskrażyć Mukkades)
- Dżewat i Kamil mówią Zeynep o mapie i o skarbie, ale ukrywają, że Fatih też wie. Prosza by nie informowała ojca.
- Gulsum przyjeżdża do Zeynep i Fatiego i mówi im, że nie chce ich widzieć i jest na nich zła - ale Selim jest mały i nic nie zawinił, więc mówi by Selin przywoziła go raz w tygodniu do domu. (Wczesniej w połowie odcinka mówiła Femiemu, że źle się czuje, bo ma depresje)
I to z tych ważniejszych to tyle spamiętałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones