PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=359797}

Kopciuszek

4,5 1 154
oceny
4,5 10 1 1154

Kopciuszek
powrót do forum serialu Kopciuszek

kto to wymyślił, myślałam że to będzie jakoś nowatorsko i ciekawie zrobiony serial, a tu schemat jak wszędzie. coś strasznego, już lepiej niech polacy nie robią seriali. No chyba że kryminalne.

ocenił(a) serial na 9
Kami122

Ja mam przyjemnośc grac w tym serialu i mam nadzieje ze 1 odcinek nie zrazi widowni poniewarz tak naprawde serial i jego fabuła zaczyna sie od 2 odcinka. Pierwszy odcinek jest potraktowany bardziej jako wytłumaczenie tytułu i przedstawienie postaci. Dalsze odcinki są juz inne proponuje zobaczyc jeszcze kilka a może cos was zainteresuje. Pozdrawiam Gorąco

lukaszbb

I to właśnie błąd. Bo każdy ocenia na początku, to co ogląda. Jeśli się kumuś nie spodoba pierwszy odcinek, to mało prawdopodobne, że będzie dalej oglądał.
Ja zaplanowałam sobie obejrzeć drugi odcinek, ale nie wiedziałam, że już był. Dopiero teraz zauważyłam, że poleci dziś już trzeci... :/

ocenił(a) serial na 9
zwijezda

zawsze mozesz obejrzec powtórke jest w środe o 17 10 Polecam i pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Kami122

ja tak samo nie wiedzialem o 2 odcinku... troche mi nie odpowiada pora emisji wiec nagrywam sobie na kasete i dopiero potem ogladam. Ogolnie serial mi sie podoba. O wiele ciekawszy niz takie ehm "hity" jak Srebrnoruscy, klan, czy plebania...

Romeeooo

to prawda trochę się rozkręca, ale to jeszcze nie to co przyciągnęło by mnie do ekranu
Teraz powinnam zmienić tytuł tematu na "kiszka z tendencją wzrostową"

Kami122

Mnie też pierwszy odcinek nie zachwycił,ale lubię wiele osob z obsady,więc przynajmniej od czasu do czasu będe ogladał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones