PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016713}
6,6 535
ocen
6,6 10 1 535
Korona królów. Jagiellonowie
powrót do forum serialu Korona królów. Jagiellonowie

Po klapie pierwszej części w 2020 powstaje druga, której nikt nie wyczekiwał. Mój komentarz jest pierwszy na forum tego serialu. Dwa tygodnie po ogłoszeniu premiery w styczniu 2023.

Po co? Czyżby Kurski chciał wynagrodzić swych zauszników przed tym jak ostatecznie straci urząd prezesa w 2023?

Dokument rozumiem. Serialu nie. Symboliczna oglądalność na poziomie ok. 300 tysięcy w prime timie była wystarczająco wymowna.

ocenił(a) serial na 7
Martin von Carstein

Ja czekam. Mam sporo znajomych, którym Korona się podobała i również czekają na kolejne odcinki. Duża część hejterów patrzy na ten serial przez pryzmat poglądów politycznych, co jest pochrzanione. Osobiście znam takie osoby "nie oglądam, bo PiS/Kurski" i z buta ocena 1 na FW.

Artanis

Ja krytykę tego serialu przez osoby o poglądach ANTYPIS to sobie codziennie dupę wycieram. Lepszy niż papier toaletowy. :⁠-⁠D

Martin von Carstein

Korona Królów: Jagiellonowie, jest naprawdę bardzo wyczekiwana w środowisku fanów pierwszej części (sam nie jestem jakimś wielkim fanem, ale podoba mi się projekt). Ma być bardziej budżetową produkcją, od pierwszej części. + Jest oryginalna, więc ja tam nie narzekam :D
Jeśli od razu dajesz 1 gwiazdkę, bo "Pis" albo "Kurski" (co w sumie teraz jest nieaktualne), to sory ale tak się nie ocenia filmów :/

Dubbingorozec

W ogóle nie wystawię temu oceny. Nie zamierzam tego oglądać (a pierwowzoru widziałem 19 odcinków zanim dałem sobie spokój).

Martin von Carstein

No właśnie z koroną królów należy oglądnąć więcej niż 19 odcinków, bo pierwsze są naprawdę źle nakręcone. Ale z odcinka na odcinek się poprawia. A już szczególnie 3 sezon

Dubbingorozec

Zawsze bawią takie komentarze - trzeba zobaczyć więcej niż 19 odcinków, bo potem jest fajne. Czyli mam zainwestować 10h swojego życia w lipę, z nadzieją, że potem będzie lepiej? Ja rozumiem, że seriale często potrzebują nabrać rozpędu i daleki jestem od ocen po pierwszym odcinku, ale takie pokłady czasu są na prawdę absurdalne.

YOUNGSLICEE

Na to już nic nie poradzę, jeśli chcesz możesz w całości pominąć pierwsze dwa sezony, i zacząć oglądać od 3. Bo tam są nowe postaci, i rzadziej wspominają o wydarzeniach z poprzednich sezonów.

Dubbingorozec

Zgadzam się, może gdyby początkowe odcinki były od razu na takim poziomie jak trzeci sezon, to nie byłoby takiego hejtu na ten serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones