Przecież jest serial (dosyć przyzwoity podobno) Underground który dostał chyba 2 sezon. Hmmm, nowe "Roots" wyglądają nieźle i jak widzę skompletowano niekiepską obsadę, ale w trailerze uderzyło mnie kilka momentów w których czarni naprawdę za dużo jak na moje oko sobie pozwalają wobec swoich panów. Szkoda tylko że...
Widać wielką kasę, wielkie nazwiska, wielką historię, ale realizacja taka sobie. Poszli za bardzo w patos i wszystko wydaje się trochę sztuczne. Te spowolnione ujęcia, to powtarzanie... No szkoda, bo mogło wyjść dużo lepiej.
Można zobaczyć, jak ktoś nie widział poprzednich ekranizacji.
Zapraszam do przeczytania...