PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491584}

Kosmiczne misje NASA

When We Left Earth: The NASA Missions
7,9 146
ocen
7,9 10 1 146
Kosmiczne misje NASA
powrót do forum serialu Kosmiczne misje NASA

Jako miłośnik astronomii i astronautyki nie mogę nie dać 10/10, serial ten jako jeden z pierwszych ukazł tyle ciekawych zdjęć z lotów kosmicznych ile we wszystkich wcześniejszych serialach razem wziętych. Chociaż raz pokazanie misji kosmicznych było ważniejse niż kilkunastu osób, które ciąghle cos opowiadają i film przestaje być interesujący. Brawo!

ocenił(a) serial na 10
hawkeye_tcz

Fantastyczne dzieło! Z lekkim niepokojem do tego podchodziłem, gdyż ostatnie produkcje Discovery stały się tak nudne i przegadane, że przestałem ten program oglądać w ogóle.

Tutaj na szczęście jest zupełnie inaczej. 4,5 godziny niesamowitych zdjęć, nagrań, opowieści i fantastycznej muzyki w tle. Wiele materiałów i faktów ujrzałem po raz pierwszy. Naprawdę gorąco polecam. "Must be" dla fanów dokumentów - tak samo rewelacyjne jak "Planet Earth".

topjes

W pełni się zgadzam. Wiele podobnych produkcji Discovery było rzeczywiście przesyconych gadaniem ludzi a tu po prostu bomba.
Fakt - muzyka w tle była niesamowita. Ciągle szukam gdzieś w sieci stron, żeby ją ściągnąć, ale niestety...

hawkeye_tcz

Ja także jestem pod wrażeniem. Bardzo dobra seria. W sumie to najlepsza jaką widziałem :)

dia8el

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 10
sylwia19938

Lipa z tym. Potem się dziwić, że ludzie są zmuszeni korzystać z tor... Albo zapraszam do siebie ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones