PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556349}

Koszmarna wyprawa

Banged Up Abroad
8,0 684
oceny
8,0 10 1 684
Koszmarna wyprawa
powrót do forum serialu Koszmarna wyprawa

Na ogół dominuje wątek handlarzy narkotykami. Sorry, ale nietrudno odnieść wrażenie, że tych ludzi się wybiela. Przestawia się ich traumę, skruchę, cierpiące rodziny, ich dramat, ale... chciałbym jednocześnie zobaczyć cierpienia ofiar tych ludzi. Nie twierdzę, że ktokolwiek powinien trafić np. do meksykańskiego więzienia, ale Meksykanie są w - przeciwieństwie do Amerykanów czy Brytyjczyków - naprawdę biednymi i ciemnymi ludźmi. Pokażcie mi konające w narkotykowym uzależnieniu dziecko i porównajcie to z "krzywdą" dealera. Czemu odbieracie głos ofiarom?

ocenił(a) serial na 10
mordachamordasinski

Malkontent może widzi to w ten sposób ale ja widzę to tak że jest to przestroga dla każdego komu by przyszedł taki pomysł do głowy bo w serii "Koszmarna wyprawa" łapią wszystkich bez wyjątku a to może przestraszyć młodego przemytnika.
Ja się postarasz to znajdziesz na "National Geographic Channel" też coś dla siebie o ofiarach wszelakich narkotyków.
Tylko nie zapominaj żeby czemuś zaradzić to najlepiej przyjrzeć się u podstaw danemu problemowi czyli jak te narkotyki trafiają na ulicę bo co powodują to chyba każdy wie, no może nie każdy czemu dowodem jest Twój wpis.

ocenił(a) serial na 6
soulfly777kris

Hehe, przeczytałem ten post i pierwsze wrażenie niezłe, ale jednak jest to bełkot z którego nie udało Ci się zrobić ani sarkazmu, ani nawet skutecznej złośliwostki. Sorry, ale trzeba mierzyć siły na zamiary i nie używać form pisarskich, których się nie potrafi tworzyć ;). Po prostu infantylne i nielogiczne... :).

P.S. Skoro Ty już jesteś taki oblatany w poradnikach dla narkomanów, to może warto wreszcie skorzystać z nich samemu, bo projekcja to nie jest chyba najlepszy sposób na leczenie się z uzależnienia? Nie oglądałeś nigdy na "NG" programów o tym, że projekcja to jeden z objawów psychozy maniakalnej? ... Czego dowodem jest Twój wpis :D

ocenił(a) serial na 10
mordachamordasinski

SoRRy ale nie na temat.
Same blablabla o niczym.

ocenił(a) serial na 6
soulfly777kris

Przykro mi...
Nie chciałem Ci przygryzać, ale na drugi raz będziesz miał nauczkę, żeby samemu nie zaczynać ;).

użytkownik usunięty
mordachamordasinski

- Halo, policja?
- Proszę podać szczegóły zgłoszenia.
- "Biją się" w internecie.
- Już jedziemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones