Na ogół dominuje wątek handlarzy narkotykami. Sorry, ale nietrudno odnieść wrażenie, że tych ludzi się wybiela. Przestawia się ich traumę, skruchę, cierpiące rodziny, ich dramat, ale... chciałbym jednocześnie zobaczyć cierpienia ofiar tych ludzi. Nie twierdzę, że ktokolwiek powinien trafić np. do meksykańskiego...