PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

Prawdopodobnie jesienią, w paśmie „Dzikiego serca”, Czwórka wyemituje telenowelę „La gata”

AnBel

Szkoda , że wybór padł na "La Gata". Liczyłem na inne telki.

AnBel

Mogę wiedzieć skąd wiesz ?

Martakc

"Najnowsze dzieło meksykańskiej producentki Nathalie Lartilleux zawita do polskiej telewizji. Prawdopodobnie jesienią, w paśmie „Dzikiego serca”, Czwórka wyemituje telenowelę „La gata” z Maite Perroni i Danielem Arenasem w rolach głównych. Informacja wypłynęła od Claudii Sahab, dyrektor sprzedaży spółki Televisa Internacional na terenie Europy, która pochwaliła niesłabnące zainteresowanie polskich stacji telewizyjnych gatunkiem telenowel..."
Cytat z NOVELA . PL ;)

misterioso_x

Dziękuje ☺

Martakc

Nmzc ;)

ocenił(a) serial na 8
AnBel

Niekoniecznie. Obecnie ludzie walczą o emisję 'Lo Imperdonable' i nie dziwie się im, bo telenowela wyśmienita.

martamk4

Ja o wiele bardziej czekam na Lo Imperdonable :) po roli w Dzikim sercu nie lubię Arenasa (sztywniak, że aż głowa boli na jego widok), a Maite już mi się przejadła jako protagonistka. Za to Ivan w LI jest boooski :)

ocenił(a) serial na 8
sandia23

O tak, 'Burzę' to tylko dla niego oglądałam, bo mimo iż lubię Wiliama to w tej telce był jakoś dziwnie irytujący, nie tak bardzo jak główna bohaterka ale jednak.

sandia23

ee Arenas sztywny? :| ja uważam wręcz przeciwnie, ale każdy ma inne gusta ;)

nutty25

Ja też uważam, że Arenas wcale nie jest sztywny ;)
Tylko że głupią rolę mu dali w Dzikim sercu.

ocenił(a) serial na 5
sandia23

Dokladnie tak samo mam dosc Arenasa po "dzikim sercu" i Maite po "nie igraj z aniolem". Raczej nie bede tego ogladac. Hmm na wysypisku smieci mieszkala tez "maria z przedmiescia" ale tam jednak byla troche inna historia...

AnBel

ma być od września na TV4 o 16

dominik1989

a dokładniej od 31 sierpnia

AnBel

czułam przez skórę, że to poleci po Dzikim sercu :P ale raczej się nie zabiorę do tego, mimo iż uwielbiam Arenasa ;)

AnBel

czułam przez skórę, że to poleci po Dzikim sercu :P ale raczej się nie zabiorę do tego, mimo iż uwielbiam Arenasa ;)

AnBel

czułam przez skórę, że to poleci po Dzikim sercu :P ale raczej się nie zabiorę do tego, mimo iż uwielbiam Arenasa ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones