PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

http://www.telemagazyn.pl/serial/688915/kotka/odc1 proszę
cieszcie się ?
Tylko mi się wydaje czy to jest bardzo podobne do tel dzikie serce ?

ocenił(a) serial na 7
Martakc

Nie wiem, może niektórym zaspoileruję wymieniając niektóre wątki.

Tak, niektóre wątki są podobne, jak np. wyjazd głównego bohatera jakiś czas po ślubie, podczas gdy protka jest w ciąży a on oczywiście tego nie wie, wysiedlenie ludzi z Realengo - wyrzucanie ludzi z wysypiska, zmienione imiona głównych bohaterek przez co ich ojciec nie może ich odnaleźć (Maricruz Olivares zamiast Maria Alejandra Mendoza czy Esmeralda Cruz zamias Renata de la Santacruz).

Niektórzy aktorzy z CI też grają w LG (oczywiście Arenas, Verduzco, Esparza, Bolanos czy Franco).

Ogólnie wg mnie wątek głównych bohaterów lepiej poprowadzony w Kotce niż w Dzikim sercu.

lucre

Oglądałaślub albo będziesz ?

ocenił(a) serial na 7
Martakc

Tak oglądałam La Gate gdy leciała w Meksyku, dobry rok temu ;). I jak będę miała czas to też sobie popatrzę, bo para Esmeralda&Pablo bardzo mi się podobała, a scenę ich bójki w 30-tym którymś odcinku ciągle sobie oglądałam i nawet teraz czasami se ją włączę :P.

lucre

Po przeczytaniu streszczenia La gata wydaje mi się bardzo schematyczną telenowelą

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

La Gata jest schematyczną telenowelą, ale dla postaci Mariano czy pary Virginia&Carlos też warto obejrzeć i dla pijanego Pabla :P.

W sumie to dużo telek jest schematycznych i w każdej można znaleźć kogoś, dla kogo warto to oglądać ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones