PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

widzieliście już "La Gata", jakie są wasze opinie? Osobiście jestem na bieżąco z odc i muszę powiedzieć, że
bardzo mi się podoba... zwłaszcza przebieg historii. Bałam się, że dzieciństwo serialowej Esmeraldy i Pablo bd
się ciągnąć przez kilkanaście odcinków, a tu już w 3 możemy zobaczyć dorosłą Esmeralde (Maite Perroni) i
Pablo (Daniel Arenas). Jeśli nie widzieliście "La Gata" polecam! :)

moniaoficial

Ja też oglądam na bieżąco, ale niektóre sceny przewijam. I przyznam, że bardziej zainteresował mnie wątek Virginii niż Esmeralda i Pablo. Główny bohater wkurza mnie tym, że wypiera się Esme mimo, że niby jest w niej zakochany. No i od samego początku drażni mnie wątek z wysypiskiem i protka, która chodzi brudna jakby nie wiedziała, co to jest bieżąca woda, a przecież w tej chatce mają nawet prąd i telewizor :/ Umyła się niby jak Pablo jej przyniósł mydło i szampon, ale teraz jest dorosła i nadal chodzi umazana.

ocenił(a) serial na 7
moniaoficial

Wkurza mnie Pablo, bo wierzy rodzicom zamiast pójść, spytać się Esme czy prawdą jest to, że ta go zdradziła itp.
Lubię za to Mariano - niby antagonista, okłamał Esme i Pabla, ale jednak doradza Pablu, by ten nie brał ślubu z Moniką itp. To nie jest taki typowy czarny charakterek.
Interesuje mnie wątek zemsty El Silenciosa no i oczywiście Carlosa i Virginii.
A juz w ogóle w ostatnich odcinkach (jestem 2 do tyłu) podobało mi się to, jak Esme rzuciła się na Pabla na tym rodeo czy co to tam było ;).

lucre

Mi się bardzo podoba ta telka. Jedna z lepszych scenek to ta z końca 23 odcinka, gdy Esme rzuciła się na Pabla, a scenka skończyła się pocałunkiem :D A druga ulubiona scenka to pijany Pablo :D świetny był i mądrze mówił :D haha
Mi też nie podoba się, że Pablo nie pogada z Esme, tylko za pewnik bierze pewne sprawy. Jak miał okazję po powrocie z NY to uciekł...!!!!! A później jak Esme do niego przyszła to ją tylko poniżał...
Dokładnie. Mariano takie dobre rady dawał bratu, że aż nie mogłam uwierzyć.

lucre

końcówka tego odc była zabójczaaaaa! "bójka" Esme i Pablo rozbawiła mnie do łez i oczywiście pocałunek:-) telka z odc na odc jest coraz lepszaaaa! w Mx od kilku dni dostaje maksymalne punkty oglądalności! Co mnie bardzo cieszy ;D
Postać Mariano jest bardzo interesująca! gra ją świetny aktor, zresztą obsada La Gata jest "gwiazdorska" :) ciesze się, że są inne osoby które oglądają La Gata!!! :)

moniaoficial

Co do ratingów to ja napisałbym, że ostatnio są bardzo wysokie i mam nadzieję, że będą coraz wyższe ;)

jagodajulia

Powiedzcie gdzie oglądacie?

ewelina84

Ja oglądam ostatnio live, albo na tej stronce http ://www.gratisnovelas.li/ la-gata.html (bez spacji, dałam dwie)

ewelina84

A live tutaj zaczyna się 23:15 naszego czasu, ale czasem Laura wcześniej skończy, więc LG zaczyna się wcześniej http://www.chingonatv.com/2010/12/canal-de-las-estrellas.html

ocenił(a) serial na 8
moniaoficial

Ja początkowe odcinki przewijałam, strasznie mnie nudziły. Postać Esmeraldy bardzo mi przypomina Marichui. Na miejscu prota widziałabym kogoś innego... Ogólnie telka ciekawa się wydaje

Niunia_33

Ja też myślałam, że Esme będzie trochę taką MCH, ale jednak dla mnie nie jest. Esme jest poważna, dumna, a MCH była taka "postrzelona". Mi akurat prot się podoba ;) Mam tylko nadzieję, że nie będzie drugim Octaviem z CI :P Na razie nie jest źle ;)

ocenił(a) serial na 7
moniaoficial

Czasem Pablo wydaje się nie myśleć, ślepo wierzyć w to, co inni mu powiedzą na temat Esmeraldy. Nie próbował z nią porozmawiać o domniemanej zdradzie, że dziecko ma z innym, itp. Ale po odcinku 36 stwierdzam, że Pablo nie jest wcale taki głupi, za jakiego go miałam. Myślałam początkowo, że uwierzy, iż Esme przespała się z innym, gdy zobaczy te zdjęcia, a tu takie pozytywne zaskoczenie. Oczywiście na dzień dzisiejszy cofam to, co myślałam o Pablu i na razie cieszę się jego 'inteligencją', że tak to nazwę. Jednak znając życie to za kilka odcinków znowu zacznie ślepo wierzyć w to, co inni mu powiedzą i po raz kolejny porzuci Esmeraldę. Bo przecież w telenowelach Nathalie tak musi być ;).

lucre

Wg mnie PAblo na początku myślał. Po wyjeździe do NY myślał coraz mniej. Był bardzo naiwny i bardzo mnie w nim wkurzała ta jego zmienność: jadę do Esme, aby z nią wszystko wyjaśnić, a za chwilę zmieniam zdanie, uznaję ze pewnik, że mnie zdradziła i tak co jakiś czas, a jak ją spotkał na śmietniku to uciekał. Ale jak sb wypił to mądrze mówił :D I odwołał ślub z Moniką :D To też na plus, ale minusem jest, że nie poszedł od razu zobaczyć dzieci. Kolejny minus w szpitalu, gdy stwierdził, że na Esme nie zasługuje i musi wyjść przed jej przyjście...:( Ale w 36 odcinku nareszcie pokazał na co go stać :D Był cudowny :D

moniaoficial

Mi trochę to podjeżdża Ukrytą Miłością... Bracia zakochani w tej samej dziewczynie, ojciec Esme siedział w pace a ją wykradziono rodzicom i siostra Pabla zakochana w biednym chłopaku. Chyba kończą im się już pomysły.

Dominique_91

Każda telka jest do sb podobna w jakiś sposób.

jagodajulia

Tak tak masz rację w każdym jest jakieś zaginione dziecko, amnezja czy coś ale ta zaraz na początku skojarzyła mi się UM;)

moniaoficial

Ja mam dosyć dziwne pytanie czy w tej telce jest jakiś bohater niepełnosprawny bo na jakimś zdjęciu obok Maite widziałem wózek inwalidzki i nie wiem czy oglądać czy nie

marekwyszosiat

W telenoweli siostra Pabla Virginia jest niewidoma. Później pojawia się niewidomy lekarz, Javier (Marcelo Cordoba).

A co do wózka inwalidzkiego UWAGA SPOILER Esmeralda po wypadku samochodowym nie będzie mogła chodzić i będzie jeździła na wózku, ale po jakimś czasie wyzdrowieje.

moniaoficial

widzieliśmy, gówno straszne...zapata chyba nawet nie zabiła nikogo

ocenił(a) serial na 7
wojownik_filmweb

Co z tego że nie zabiła? w Nie igraj z aniołem też nikogo nie zabiła :P .

ocenił(a) serial na 5
lucre

Ostatnie odcinki zepsuły całą telenovele dziękuje do widzenia. Nie no serio w ogóle prota zrobili takiego naiwnego, jakiegoś głupka że nawet uroda go nie ratuje, Miał tylko przebłyski mądrości. Wielu osobą też nie odpowiada że było mało słodziaśnych scen protów. :D Nie było za bardzo do czego ahować :D

aga005

A mi się telka podobała (największym absurdem był wątek z "prawdziwym ojcem" bliźniaków) i wg mnie prot nie był najgorszy. Czasem postępował idiotycznie i mówił głupoty, ale oganiał się dość szybko.

ocenił(a) serial na 7
moniaoficial

Nie miałam czasu na oglądanie, dzisiaj sobie obejrzałam finał.

Ogólnie to mam wrażenie jakoby w finale brakował scen itp. Np. Gisela w galerii i nagle w psychiatryku albo Mariano gadający przez telefon z jakąś kobietą a w finale jakaś blondi koło niego. Ja sądzę, iż dla jego postaci tak jakby zabrakło czasu, a szkoda. W ogóle jak Javier odzyskał wzrok? Być może coś przegapiłam nie wiem.

Według mnie te ostatnie odcinki były niepotrzebne, po tym skoku czasowym. Takie jakieś nijakie, taka jest moja opinia.

Doszukałam się wielu błędów, np. w finale Willy znalazł dziecko (a może to był ten drugi, zawsze myliłam tych dwóch) a Jarocha dowiedziała się, że urodzi czworaczki (!). Później minął jakiś czas do ponowienia ślubu Esme i Pabla, bo u Jarochy widać było wyraźnie brzuch, ale to porzucone niemowlę pozostało takie samo :P.

Poza tym ogólnie widać było, że sceny są źle sklejane (np. w odcinku, w których Ines mierzyła z pistoletu w Esme a w międzyczasie odbywał się mecz, na którym w tle znajdowała się również Esme, ale to nie był wyjątek. Bodajże na ślubie Rity i Chacharasa Fernando też był w tle a w tym samym czasie rozmawiał z kimś). Czasem odnosiłam wrażenie, jakby czegoś brakowało (jak np. właśnie w finale z Giselą). Monika to też była śmieszna postać. Zniknęła na jakiś czas potem znowu była i tak w kółko i w sumie nie wiem co z nią. Nie zakończyli jej wątku.

Ale jak Virginia umierała to wylałam chyba całe wiadro łez. Jak Ines umarła to też smutno mi było. Fajnie, jakby przeżyła i została żoną Victora.

Ogólnie podobała mi się ta telenowela, najbardziej wątek Carlosa i Virignii. No i mimo tych niedociągnięć, absurdalnie ciągniętych wątków i złego klejenia scen, wspaniale było sobie usiąść i obejrzeć perypetie La Gaty ;).

lucre

Mi się nie podobało, że po przeskoku czasowym proci mieli tak mało scenek z dziećmi i nawet ze sobą...:/ A jak mięli to się kłócili... I jeszcze do dziś nie mogę pojąć jak mogli zamieszkać u tej wiedźmy Lorenzy po tym, co ta zrobiła...

Wątek Carlosa i Virginii nie był moim ulubionym, ale płakałam jak Virginia umierała i nie sądziłam, że umrze... :'(

Garabato (Victor) i Ines też mieli smutny koniec, ale Ines mi nie było żal, bo ona nie chciała się zmienic. Zrobiło mi się jej żal dopiero na końcu, gdy zrozumiała swoje błędy.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Ines mi też na końcu sie zrobiło żal, głupia była że się nie chciała zmienić o wziąć ślubu z Victorem.

Właśnie ze względu na to, że proci cały czas się w sumie kłócili po przeskoku czasowym, uważam że te odcinki były niepotrzebne. Niby taka sielanka a po tylu latach Lorenza znów knuła z Moniką.

moniaoficial

Gdzie mogę oglądnąć całe odcinki w orginale ?

JuKi20

Powinny być na darkiller.

jagodajulia

Dziękuję ;)

JuKi20

Nie ma za co :)

jagodajulia

A gdzie mogę znaleźć w języku polski ?

JuKi20

W języku polskim nie ma.

ocenił(a) serial na 7
JuKi20

Na youtube też są.

moniaoficial

Esmeralda urodzi bliźniaki ?
W którym odcinku ?

JuKi20

Tak, chyba w 15.

jagodajulia

na jakim kanale to leci,w jakiej telewizji?

sylvia32

Już nie leci. A ja oglądałam na Canal de las estrellas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones