PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

Virginia

ocenił(a) serial na 9

Mam pytanie dotyczące wyżej wymienionej postaci. Czy ona jest córką Lorenzy czy jej siostrzenica? Czytalam rozne wersje obsady i stąd te wątpliwości. Z drugiej strony zwraca sie do niej jako do matki.

Czy mogłby mi ktoś w skrócie streścić wątek Virginii i Carlosa? Czy mają jakieś problemy ze społeczeństwem itp.

ocenił(a) serial na 7
just346

Virginia jest siostrzenicą Lorenzy, ale później się o tym dowie. Matka Virginii zmarła tuż po porodzie i Lorenza zaopiekowała się siostrzenicą.

Virginia nauczy Carlosa czytać Brailem i się w sobie zakochają, ale oczywiście Lorenzie to się nie będzie podobało. Potem Lorenza powie, że Virginia nie może wziąć ślubu, bo jak urodzi dziecko to umrze, bo jest chora. Virginia sprzeciwi się jej i weźmie ślub z Carlosem i zajdzie w ciążę, ale Carlos nie będzie chciał tego dziecka. Powie jej, że tego dziecka nie będzie kochał, bo przez to dziecko ona umrze. Po urodzeniu dziewczynki Virginia umrze a Carlos będzie się opiekował córką, która także urodzi się niewidoma, ale po kilku latach będzie miała operację i odzyska wzrok.

Carlos oświadczył się Virginii alfabetem Brailea, to była piękna scena ;). I ta ich piosenka... cud, miód, malina :).

ocenił(a) serial na 9
lucre

W ktorym odcinku były zaręczyny? Podoba mi sie ich wątek.

ocenił(a) serial na 7
just346

Nie pamiętam, a nie mogę tego teraz znaleźć.

ocenił(a) serial na 9
lucre

Ale super ten wątek. Nawet bardziej romantyczny niz Pablo i Esmeralda. Bo Centavito nie jest taki tępy jak Pablo maminsynek.

just346

Zastanawiam się, czy większość mężczyzn protów w telach musi być taka żałosna, taka tępa i podatna na manipulacje. To irytujące.

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

I przedewszystkim ze sa dorosli i sluchaja sie rodzicow

Vanessa100

Pablo jak dla mnie taki najgorszy nie jest.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Caly czas slucha matki. Jak ta kazała mu pojsc na spacer z Monica to poszedł bo go matka zmusila. Tak samo tępo uwierzył w zdrade Esmeraldy. I nie będąc pewien od razu poleciał mizdrzyc sie do Monici.

lucre

Ojej, żal mi tej ślicznej i dobrodusznej Virginii.

Vanessa100

Mi też było smutno, gdy umarła. Aczkolwiek ten wątek z tą jej ciążą jak dla mnie zbyt egoistyczny i nie pasujący do dobrodusznej Virginii. Uparła się na to dziecko jak jakaś idiotka, a i tak umarła. Nie wiem jak można dziecku zgotować taki los... nie podobał mi się ten wątek.... co innego gdyby to była wpadka, ale nie była....

jagodajulia

Czyli że Virginia świadomie, celowo zajdzie w ciążę? Myślałam, że to będzie wpadka.

Vanessa100

Tak, świadomie zajdzie w ciążę.

jagodajulia

To rzeczywiście bez sensu.
Zostawiła faceta samego z dzieckiem, a dziecko bez matki.

Vanessa100

Ehhh... Nie podobał mi się ten wątek, a to co zrobiła Virginia to już totalnie.... A Carlos nie chciał tego dziecka, bo wiedział, że jak ona zajdzie w ciążę to ją straci.

jagodajulia

w ktorym urze zajdzie w ciaze

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Nie w porzadku sie zachowala wobec Carlosa i swojego dziecka. Lorenza i tak nie byla jej matka wiec bez sensu zrobiła na złość.

just346

Ale tu nie chodziło o robienie komuś na złość tylko Virginia chciała mieć dziecko z Carlosem... Raczej to wygląda jakby chciała, aby Carlos miał ich dziecko, bo ona i tak umarła...

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Co mu po tym ze ma dziecko skoro i tak go nie chciał a stracił Virginie. Mimo wszystko szkoda jej bo byla dobra dziewczyna i fajna pare stanowili z Carlosem

just346

No właśnie. I z tego powodu strasznie nie podobała mi się postawa Virginii.

jagodajulia

Mogła skorzystać z surogatki. To jak najbardziej wskazana sytuacja na zastosowanie tego typu rozwiązania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones