PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

Ciekawe co to będzie. Pierwsze co to rzuciło mi się że jest muzyka z telenoweli którą już kiedyś oglądałam, chyba Nie igraj z aniołem

ocenił(a) serial na 6
khatwoman

Mi się nawet pierwszy odcinek spodobał i nie nudził. Żal mi się zrobiło Esmeraldy jak ta stara jedzą ją nie wpuściła to chaty.
Piosenka może wydać się znana bo śpiewa ją ta sama osoba co w "Nie igraj z aniołem" czyli Maite Perroni :)
A ta młoda aktorka idealnie pasuje do roli mim zdaniem i nie zgadzam się ,że jest brzydka jak tu niektórzy piszą. Czekam na jutrzejszy odcinek :)

ocenił(a) serial na 4
Mela0203

oby był ciekawy, bo Dzikie serce jest beznadziejne i już oglądam bo nie ma nic innego o tej porze. Jak na razie nie ma lepszych niż Teresa czy Amor Bravio jak dla mnie

ocenił(a) serial na 6
khatwoman

Amor bravio mi się tez podobało a Teresa już:) trzeba mieć tylko nadziej ,ze w tej telenoweli akcja się nie popsuje.

ocenił(a) serial na 5
khatwoman

Moim zdaniem telka zapowiada się całkiem ciekawie, podobała mi się piosenka z czołówki i rzeczywiście też rzuciła mi się ta muzyczka z nie Igraj z aniołem, szkoda mi było tego biednego kota, którego Esmeralda nosi cały czas na rękach, na pewno biedaczek nie jest zadowolony:(

Sathiya

Mi też podobał się pierwszy odcinek. Z ciekawością czekałam co będzie dalej, zapowiada się fajna telenowela. I Daniel w nowej fryzurze mega przystojny :)

Angel09041987

Hah dziś Daniela w nowej fryzurze mogliśmy zobaczyć tylko w czołówce ;)

Mnie też podoba się piosenka z czołówki.
Żal mi było dziś Esmeraldy. Ta Rita jest okropna.
Te dzieci wcielające się w Esmeraldę i Pabla, bardzo przekonująco zagrały.

ocenił(a) serial na 7
Angel09041987

ja też mam pozytywne odczucia. Jestem ciekawa kolejnych odcinków

ocenił(a) serial na 4
Angel09041987

faktycznie Arenas w końcu ma fryzure jak człowiek. W Dzikim sercu i Teresie miał te dłuższe i nie podobał mi się.

khatwoman

A mnie się w długich podobał.

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

co nie zmienia że jest słabym aktorem. szkoda że Aaron Diaz odszedł z televisy do telemundo, on to jest przystojniak i dobry aktor

khatwoman

Kwestia gustu, wprawdzie Arenasa widziałam tylko w Dzikim sercu, ale uważam, że jest nienajgorszym aktorem.
Zobaczę, jak tu będzie grał.

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Mi Arenas się podobał w La Gacie. Fajnie grał z Perroni i z chęcią obejrzę kolejny raz telkę. Dla Pabla&Esmeraldy czy dla Mariano warto ;).

ocenił(a) serial na 6
lucre

To okazuje się ,że "Kotka" jest lepsza od "Dzikiego serca" ?

khatwoman

Jest gdzieś online po polsku dodawane?

khatwoman

Mi 1 odcinek bardzo sie podobal :) tylko boje sie o doroslego Arenasa i jego wkurzajacego charakterku z Dzikiego Serca ..boje sie ze zepsuje serial :(

khatwoman

Mnie też się podobały dwa pierwsze odcinki, zwykle mnie nudzą, gdy bohaterowie są dziećmi, a tu niespodzianka.

cocco03

Zgadzam się ;)
Te dzieci świetnie grają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones