PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka

Raczej nie ma tego tematu więc go zakładam.
Mam pytanie
Kiedy Esmeralda i Pablo się pogodzą

ocenił(a) serial na 7
shante96

Mariano spoko koleś, ale nie podobało mi się to, co zrobili na końcu z jego postacią. Chodzi głównie o to, że zabrakło dla jego postaci czasu. Mariano ciągle sam i nagle scena, gdzie dzwoni do swojej dziewczyny i dopiero na końcu odcinka pojawia się w towarzystwie jakieś blondynki i tyle. Nie wiadomo jak się nazywała, ale na pewno to nie była Monica.

lucre

monica

ocenił(a) serial na 3
Lol11

kto jest kolejnym wrogiem Cichego?

ocenił(a) serial na 7
darjaa

Tu chodzi o to, że oni myśleli, iż Fernando ma jeszcze jednego wroga, który kazał zabrać Feli Renatę, bo nie wiedzą, że tym kimś był Agustin właśnie.

ocenił(a) serial na 3
lucre

aha dzięki :)

ocenił(a) serial na 5
Lol11

W ktorym odcinku Esme dowie sie ze Fernando to jej ojciec?

ocenił(a) serial na 10
Carolinex6x

To ja dołączam się do tematu, tylko z innym pytaniem, jak to będzie z Esmeraldą i jej ojcem, chodź mi dokładnie o to co teraz jest w odcinkach, a mianowicie o ten zaginiony dokument, czy ojciec Pabla wykorzysta go przeciwko cichemu i wszystko straci, i pójdzie znowu do więzienia, bo jak tak to się powtarza to co w dzikim sercu, co było totalną bez nadzieją w całej tej telenoweli, kto oglądał wie, o co mi chodzi. Proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki.
PS. Jak tak to już wolę oglądać włoska narzeczoną ... eeeee jak gdzieś jest te pytanie to sorry, ale przyznam się, że nie czytałam całego tematu, bo niemam za dużo czas :P

ocenił(a) serial na 7
Daniela_Lujan_87

Nie, Cichy niczego nie straci i nie pójdzie znowu do więzienia.

ocenił(a) serial na 10
lucre

Serio ??? Bo się wszystko na to po dzisiejszym odcinku się zapowiadało :P

Lol11

1. Co za tajemnicę skrywa ta służąca Martinezów Negrette? Czyżby ona była matką Centavita? Bo Rita coś ostatnio gadała o jakimś chłopaku, że jest inny czy ma ciemniejszy kolor skóry... (coś w tym stylu)
2. Co będzie z tym lekarzem, który pracuje w szkole dla niewidomych? Też się zakochał w Esmeraldzie i będzie ją skrycie kochał?

ocenił(a) serial na 7
Nessie

Na oba pytania odpowiedź brzmi: Tak.
Służąca jest matką Centavita, ale ten się o tym dowie w ostatnim odcinku (tj w 121 tylko u nas będzie podzielony i nie wiem jak to wyjdzie: w 121 lub 122).
Lekarz będzie skrycie kochał Esmeraldę i nie pamiętam czy ta bedzie o tym wiedziała, ale Pablo będzie o niego zazdrosny itp.

ocenił(a) serial na 10
lucre

Mam jeszcze jedno pytanie mogłabyś mi napisać jak to będzie dokładnie z tym dokumentem itp. Bo czytałam streszczenie, do 103 odcinka, ale tam nic nie było dokładnie napisane tylko tyle, że będzie jakaś sprawa, ale kto wygra to nie wiadomo?? Z góry dzięki za info. ☺

ocenił(a) serial na 7
Daniela_Lujan_87

Ta sprawa to była o odebranie dzieci Esmeraldzie i wiadomo kto ją wygra. Więcej nie piszę o tej sprawie chyba, że chcesz coś wiedzieć na ten temat.
A co do dokumentu - to się wszystko wyjaśnia w obecnych odcinkach.

Lol11

Czy Lorenza polubi Esmeralde? Czy jednak się nie zmieni?

ocenił(a) serial na 7
martusia_9610

Lorenza sie nie zmieni - nie polubi Esmeraldy i tak samo będzie traktowała swoje 2 wnuczki.

lucre

streści mi ktoś w skrócie jak się zakończą losy bohaterów bo nie chce mi się czekać do końca telki:kto z kim będzie i takie tam .z góry dzięki ;)

bishop_filmaniak

głownie interesuje mnie czy biedny Mariano sobie kogoś znajdzie czy już zawsze taki samiusieńki będzie?;)

ocenił(a) serial na 7
bishop_filmaniak

*Agustin umrze bodajże w 110 odcinku, potem Lorenza będzie go widywać w lustrze.

*Lorenza będzie nastawiała swojego wnuka przeciwko Esmeraldzie, a Leticię i Virginię traktować 'z góry' (Lety dlatego, że wdała się w matkę, a Virginię dlatego, że była czarnoskóra). Na końcu wylądowała w więzieniu.

*Pablo i Esmeralda wezmą ślub a po kilku latach znowu w siebie zwątpią, ale ostatecznie znów się pogodzą i będą mieli odnowienie przyrzeczeń małżeńskich ostatnim odcinku.
Pablo i Esmeralda wybudują w miejscy wysypiska wielki blok, w którym będą mieszkali ludzie z wysypiska. Architektami będzie banda Garabato z nim na czele i jeden z nich znajdzie porzucone niemowlę i zaopiekuje się nim.

*Virginia będzie w ciąży i umrze, gdy urodzi córeczkę. Ta córka też będzie niewidoma, ale doktor Javier ją zoperuje i mała odzyska wzrok.

*Garabato dowie się, że jest spadkobiercą wielkiej fortuny.

*Inez urodzi synka i sprzeda go pewnemu małżeństwu - nie wiedziała, że ci ludzie są podstawieni i za tym stoi Garabato z Cichym i to Garabato zajmie się synem, Carlosem Horaciem. Po kilku latach spotkają się z Inez, która to nadal żebrała. Chłopakowi będzie jej żal, a Inez będzie czuła, że to jest jej dziecko i pogada z Garabatem. Mały zachoruje i Inez bedzie musiała oddać mu nerkę bodajże, a potem umrze. Inez nie chciała, żeby mały dowiedział się, że jest jego matką, ale jak chłopiec żegnał ja przed śmiercia to zwrócił się do niej 'mama'.

*Tillico odbierze dzieci Esmeraldzie, ale ostatecznie i tak Kotka je odzyska, a Tillico popełni samobójstwo.

*Mariano był sam. Dopiero w ostatnich odcinkach rozmawiał z kims przez telefon a w ostatniej scenie finałowego odcinka stał z jakąś blondynką.

*Damain będzie z Vicky. Vicky niedługo się pojawi. Była miłością doktora Javiera. Jej brat - Edgar, był psychiatrą i zakochał się w Giseli. Wziął ja do psychiatryka i później niby z nią było ok, ale oboje knuli przeciwko Esme i Pablu. Ostatecznie Giseli zabiła Edgara i trafiła na bardzo długo do psychiatryka.

*Carlos w ostatnim odcinku dowie się, ze Dorilla jest jego matką.

*Javier odzyska wzrok.

*Jarocha będzie z detektywem i będzie spodziewać się czworaczków.

*A Monica to w sumie sama nie wiem czy gdzieś wyjechałą, po pojawi sie po kilku latach a potem znów jej nie będzie.

ocenił(a) serial na 9
lucre

Mam pytanie. W końcowych odcinkach pojawia się jakiś brodaty facet z dłuższymi włosami i on znajdzie jakieś dziecko. O co chodzi w tym wątku i kim jest ten mężczyzna?

ocenił(a) serial na 9
lucre

Przepraszam, nie doczytałam o tym architekcie.

ocenił(a) serial na 7
just346

Ten brodaty facet to Billy czy Rey, ja tam nigdy nie wiedziałam który to który w tej garabaciej bandzie. Tylko juz potem tacy zadbani byli oprócz tego ciemnego z wąsami - on to zostanie zły ale nie pamiętam co z nim się na końcu stało. Z Inez bedzie knuł i będzie ją chciał zgwałcić.
A to dziecko bodajże znalazł wtedy jak Jarocha dowiedziała się że jest w ciąży a w finałowej scenie Jarocha ma już duży brzuch a on ma to dziecko i ono jest tak samo mało jak wtedy kiedy je znalazł. I w sumie nie wiem o co chodziło w w tym wątku, bo to nic nie wniosło. Tylko chyba tyle że on się zajął porzuconym dzieckiem no chyba że coś tam wspomnieli o tym dziecku tylko już nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 9
lucre

A jeszcze Cie zapytam o jedną rzecz. Byl jeszcze taki wątek ze cos Lorenza kombinowala po tym przeskoku i Pablito spal na lozku w domu Martinezow Negrete i w tym czasie byl jakis niemily dla Esmeraldy. Wiesz o co chodzilo? Slabo znam hiszpanski i nie ogarnelam.

ocenił(a) serial na 7
just346

Nie pamiętam dokładnie, ale Lorenza nastawiała Pablita przeciwko Esmeraldzie mówiąc mu, że jego mama ma jakieś faceta i w ogóle, coś że romans niby z nim ma, i z Monicą wynajęły takiego kolesia, co to niby mial być kochankiem Emse i Pablo miał w to uwierzyć. Ale Pablo chyba nawet z tym facetem się ani razu nie spotkał, choć może się sobie przedstawili i tyle. Bo w ogóle ten facet miał rozkochac w sobie Esmeraldę ale mu sie to nie udało czy nawet nie próbował tego zrobić.

lucre

wielkie dzięki za tak wyczerpującą wypowiedz.w sumie wszystko już wiem.raz jeszcze dziękuję ;)

ocenił(a) serial na 8
lucre

A co bedzie z tymi dziecmi esmeraldy znajda ja w koncu na smietniku odda te dzieci czy zostana z nia

ocenił(a) serial na 7
stasikmalgorzata

Policja ja znajdzie i dzieci zabierze, Tilico ja na wysypisko zaniesie i tam lorenza będzie, ale nie pamiętam czy Tilico we własnej osobie dzieci tam zaniósł czy też Lorenza to zrobiła, ale tam Pablo i Mariano byli na wysypisku i dzieci zabrali, i wtedy wygarnęli Lorenzie, że ona jest zła itp.

ocenił(a) serial na 9
lucre

Aż takiej tragedii było, żeby zobaczyli że jest wstrętna.

Lol11

kim jest ten juan garca co podszywa sie pod ojca dzieci kotki ?

ocenił(a) serial na 4
ewela_129

To jest chyba ojciec Inez, który siedział w więzieniu. Występował może w dwóch odcinkach na początku serialu.

ocenił(a) serial na 7
Selena_Evrillo

Tak to Tilico, właściwie to Jesus, syn Rity i ojciec Inez.

lucre

a czemu on sie podszywa pod ojca dzieci Esmeraldy? jaki ma w tym interes?

ocenił(a) serial na 7
ewela_129

Przesiedział w więzieniu dobrych kilka lat, ponieważ Agustin oskarzył go o smierć matki Garabato, choc to w rzeczywistości Martinez Negrete ją zabił. Odebranie dzieci to chęć zemsty na rodzinie Esmeraldy i Pabla. Nie do końca rozumiem czemu akurat na Cichego jest cięty. Cichy zabił ojca Garabato we własnej obronie a Agustin też go przecież wtrącił do więzienia. Więc właściwie to Garabato powinien się mścić, co zresztą będzie próbował zrobić.

Mózgiem całej operacji jest matka Monici. To ona płaci Tilico za podszywanie się za ojca dzieci Esmeraldy. Dlatego też ten jego adwokat wiedział wszystko, że Pablo miał wziąć slub z Monica itp. Potem matka Monici wtajemniczy we wszystko Lorenzę i bedą chcieli pozbyć się dzieci.

lucre

Mózgiem całej operacji jest Lorenza, a matka Monici tylko jej w tym pomaga.

ocenił(a) serial na 7
devilll2305

Racja, po prawie 1,5 roku od oglądania człowiek może zapomnieć niektóre szczegóły :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones