Królestwo kobiet (2020)
Królestwo kobiet: Sezon 1 Królestwo kobiet Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Królestwo kobiet (2020)

Odcinek 1

6,3 107
ocen
6,3 10 1 107
Królestwo kobiet
powrót do forum s1e1

Cóż... Jeśli to komedia, to albo ja dzisiaj wisielczy jakiś jestem, albo to zupełnie nieśmieszne jest.
Pani Janda mi wybitnie tam nie pasuje, bo ciągle mam ja przed oczami w "Pomocy domowej", gdzie spadłem niemalże z fotela. Ze śmiechu... A tu...? A tu bez żadnych emocji, niestety.
Piszę po pierwszym odcinku, tak na gorąco, wierząc, że wszystko to się rozkręci i nabierze rumieńców :)

ocenił(a) serial na 6
czargor___

Oj właśnie serial,Pomoc domowa to była masakra :D.Tu żadna rewelacja nie była,ale za to z przyjemnością się nawet oglądało,no ale każdy ma inny gust ;).Mam nadzieje że w kolejnych odcinkach,jak się już zapozna bliżej z bohaterkami serialu,to będzie jeszcze lepiej ;)

ocenił(a) serial na 4
jazdowicz2666

Nie mówię o serialu, tylko o genialnym spektaklu teatralnym w "Och-Teatrze", należącym do pani Krystyny, nawiasem mówiąc...

ocenił(a) serial na 6
czargor___

A to spoko,tego nie widziałem,więc nie oceniam.

ocenił(a) serial na 3
czargor___

Ten serial powstał tylko po to by dać zarobić kilkunastu aktorom w dobie pandemi. Jest tak tani że niektóre filmy yutuberów wyglądają na robione bardziej profesjonalnie i z większym budżetem.

ocenił(a) serial na 4
lornemalwo

Oooo, tak... Nie zwróciłem początkowo uwagi - faktycznie taniością zalatuje na kilometr... Te plany, a właściwie ich brak, minimalistyczna scenografia, eeeech... :(

ocenił(a) serial na 7
czargor___

3 odcinek i po raz drugi otaśmowana stacja benzynowa no ludzie

czargor___

ja też nie jestem zachwycona a wręcz zażenowana że postwał kolejny gniot a nie komediowy serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones