"Królestwo Kobiet" to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę. Była i obecna żona, kochanka i tajemnicza kobieta. Zupełnie różne, a połączy je "mężczyzna ich życia", a właściwie jego śmierć. W spadku zamiast majątku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera! Cztery zwyczajne kobiety szukające miłości, próbujące okiełznać... czytaj dalej
Próbowałem. Próbowałem. Mea culpa. Próbowałem. Żona namówiła. Ona poszła spać w pierwszej reklamie, jak nigdy nie opuszczam łodzi, gdy tonie. Chciałem się przekonać i obejrzeć do końca. Dno.
Ad rem:
Pierwsze sceny żenujące a po scence na, skuterze i tych nędznych gadkach, byłem przekonany, że łódkę opuszczam. Potem...
Normalnie nie oglądam telewizji. Ale żona mnie namówiła - niestety.
Ten serial wygląda tak , jakby ktoś po bejrzeniu iluś tam seriali na platformach streamingowych stwierdził że też tak potrafi. No niestety nie. Zabrakło wszystkiego. Budżetu, scenariusza i konsekwencji. To nie jest komedia, bo nic śmiesznego w niej...