PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757180}

Królestwo zwierząt

Animal Kingdom
7,7 2 266
ocen
7,7 10 1 2266
Królestwo zwierząt
powrót do forum serialu Królestwo zwierząt
pogodno_2

I bardzo dobrze :)

Gasza1910

Prawda? ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

świetnie się rozkręca ten serial. A po pierwszym słabym sezonie miałem olać. Ale klimat Kalifornii sprawił, że dałem im szanse. Od finału 2 sezonu świetnie się ogląda.

patryk0146

Nic dodać, nic ująć ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Naprawdę? To aktualne, że będzie piąty? Bo przecież w końcówce czwartego tak zgrabnie wszystko podomykano. Niemniej jednak byłoby super! Świetny serial!!

Eleonora

Naprawdę. Startuje w maju ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

wow! super :) czyli jeszcze jest po co żyć ;PPPPP

Eleonora

I jeszcze dla paru innych tytułów ;)

ocenił(a) serial na 8
Eleonora

Ale......alfabetycznie ten jest pierwszy na liście ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

haha! ... To weź napisz tu jeszcze dla jakiego serialu/jakich seriali/ według Ciebie warto jeszcze żyć, to może podłapię jakieś ciekawe propozycje ;>

Eleonora

Bardzo chętnie, ale-uwierz-pisałabym do wiosny, jest tego baaaardzo dużo ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Czyli masz bardzo silną motywację do życia ;P No, ale kurcze, nie możesz rzucić jakichś paru ciekawszych propozycji? Znasz "Fortitude"? Coś w tym stylu innego może znasz, albo właśnie w stylu "Animal Kingdom"?

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Ja pie...., Ty w ogóle chyba nie masz ocen, a myślałam, że jak bym Cię dodała do znajomych to może bym Ci przewertowała zakładkę z serialami :-/ Jesteś cholernie aspołeczny! Shame on you!

Eleonora

Ocen jest w luj, ale chyba trzeba być wśród znajomych, żeby przewertować moją zakładką z serialami ;) Wbijaj, jeśli chcesz.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Czyli masz kryte tylko dla nieznajomych. No dobra, to wysłałam zaproszenie. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

oooo Better Call Saul mają być jeszcze dwa sezony! A też myślałam, że ten serial już skończyli.

Eleonora

Jedni nie skończyli, a drudzy-ja-nie zaczęli ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Masz więc kolejny powów do dalszego życia ;)

Eleonora

Patrząc na mnożące się tytuły, mamy szanse na długie życie ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

Niestety, koronawirus utrudniłmocno sprawę. Kręcenie 5. sezonu zawieszono.

1923

Ech, nie powiem, żeby mnie to cieszyło ;) Ale jednego jestem prawie pewna-Janine Cody poradziłaby sobie z koronawirusem ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

Po czwartym sezonie to... tak średnio. ;) Za to J miałby sporo pracy.

1923

Właśnie to miałam na myśli, że taka babka jak ona-dałaby radę ;)

pogodno_2

Powinni już nakręcić większość odcinków (po tej covidowej przerwie), ale i tak premiera to pewnie maj/czerwiec. Szkoda, że tak długo musimy czekać.

ink1313

Takie cosik znalazłam: https://www.devdiscourse.com/article/entertainment/1164037-animal-kingdom-season -5-likely-to-have-13-episodes-ellen-barkin-may-return-as-smurf

pogodno_2

O! Czyli jest nadzieja.

ink1313

Za dobry to serial-musi (ta nadzieja), łaski nie robi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones