Królestwo zwierząt (2016-2022)
Królestwo zwierząt: Sezon 1 Królestwo zwierząt Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek Królestwo zwierząt (2016-2022)

Stay Close, Stick Together

7,4 54
oceny
7,4 10 1 54
Królestwo zwierząt
powrót do forum s1e3

Jak w tytule. Jestem gdzieś w połowie trzeciego odcinka i nie mogę wyjść z podziwu jak tej bandzie debili udało się przeżyć okres niemowlęctwa. Z takim poziomem inteligencji powinni byli podusić się kołderkami albo potopić się w wanienkach. Jak już nawet najstarszy i, wydawałoby się, najnormalniejszy z nich sprzedaje ukradziony w głośnym napadzie na jubilera, w którym zginął policjant, złoty zegarek u jakiegoś lokalnego pasera za 8 tysięcy. Na pracy policji znam się na pewno dużo mniej niż ci, pożal się Boże, zawodowcy, ale przecież lokalni paserzy to pierwsze miejsce gdzie szuka się takich łatwych do zidentyfikowania łupów. A wiadomo, że po zabójstwie policjanta sprawa ma wymiar priorytetowy. Biedna ta matka. To jest statystycznie nieprawdopodobne, żeby ze swojego łona wypluć czterokrotnie takie dałny. Może ćpała i chlała w ciąży?

wont

Uprzejmie donoszę, że mijasz się z przypuszczeniem o downie jak wielkanocny zając z bizonem z Yellowstone. Pomijając fakt, że łono nie wypluwa, musisz wiedzieć, że nie wszyscy synowie zostali urodzeni przez Smurf. Co do sedna, nie trzeba wyzywać osób z debilizmem (z zespołem Downa), żeby podnieść rangę swojego komentarza do filmu, który nie ma żadnego życiowego znaczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones