PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117463}

Królik Bugs przedstawia

The Bugs Bunny Show
7,7 11 935
ocen
7,7 10 1 11935
8,3 3
oceny krytyków
Królik Bugs przedstawia
powrót do forum serialu Królik Bugs przedstawia

Potrzebuje pomocy

ocenił(a) serial na 10

moze ktos wie jak sie nazywał ten odcinek Looney Tunes w którym był prezentowany taki nowoczesny dom, albo takie nowoczesne absurdalne gadżety...wiem że to napewno twórców Królika Bugsa...nie wiem jak tego szukać nawet

ocenił(a) serial na 8
glazfacekillah

Człowieku czy ty wiesz o co prosisz? Wiem o jaki odcinek ci chodzi, ale nie mam pojęcia jaki był tytuł. Zresztą są dziesiątki odcinków z serii Looney Tunes i Merrie Melodies, które chciałbym zobaczyć jeszcze raz a nie wiem jak się nazywały. Tu jest właśnie problem - jak się było brzdącem, to nie zwracało się uwagi na tytuły, o internecie wtedy w Polsce jeszcze mało kto słyszał, a najgorsze, że teraz większości odcinków nawet nie można kupić. Są co prawda ze 2 pozycje w stylu "Najlepsze z najlepszych" (które zresztą posiadam) i o ile wiem ze 2 pełnometrażówki, a tak to co najwyżej na p2p można znaleźć jakieś wersje zgrywane z VHS na kompa, których jakość jest poniżej wszelkiej krytyki. Cóż się dziwić - dzisiejsze dzieci wolą inne kreskówki - wg mnie w większości kompletnie pozbawione poczucia humoru. Jedyne warte obejrzenia rzeczy to South Park i Simpsonowie (chociaż niektórzy twierdzą, że to bajki tylko dla dorosłych).

ocenił(a) serial na 9
glazfacekillah

najlepsze były właśnie te odcinki o których piszesz :D
pamiętam to jak dziś

glazfacekillah

Ja pamiętam odcinek z naukowcem, który wymyślił przenośną dziurę. Tytuł kreskówki "Dziura w całym".

honey1

oo ja też pamiętam :D w ogóle mam dużo tych odcinków na kasetach VHS, ale to było wtedy z lektorem, a nie z dubbingiem. Ja pamiętam dużo odcinków, np. "Reksio, idziemy na polowanie", a piesek się bał, bo za dużo się telewizji naoglądał ;P; śpiewającą żabę; jak kaczor Duffy musiał znaleźć "ciało"; Panią Pięknisie szukającą męża i jeszcze wieeele by tu wymieniać :)

glazfacekillah

Wiem o co ci chodzi ale to nie był Królik Bugs. Program nazywał się The Tex Avery Show i leci na kanale Boomerang po polsku. Odcinek o który ci chodzi nazywa się Farm of Tomorrow, jeżeli wierzyć Wikipedii.

ocenił(a) serial na 8
Pablo991i9

Dokładnie - Tex Avery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones