PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726196}

Królowe krzyku

Scream Queens
6,8 15 645
ocen
6,8 10 1 15645
Królowe krzyku
powrót do forum serialu Królowe krzyku

Odcinek nieco nudniejszy od poprzednich. Już prawie pewne że to Grace jest tym dzieckiem. Końcówka odcinka trzyma w napięciu ale wszystko jest raczej do przewidzenia. Humorystyczne podejście do serialu połączone z typowym slasherem daje ciekawy efekt. Zobaczymy jak będzie dalej, ale jak na razie jeden z lepszych seriali od dawna.

ocenił(a) serial na 10
pianaa13

A mnie się właśnie odcinek podobał chyba najbardziej ze wszystkich xD Wiedziałem, że to Gigi będzie tą dziewczyną, która opiekowała się dzieckiem. Nieźle się ubawiłem na tym odcinku, szczerze mówiąc. :3

ocenił(a) serial na 7
BozekVooDoo

A gdzie w tym odcinku było pokazane, że to Gigi była tą dziewczyną, która trzymało to dziecko na rękach? bo nie kojarzę:) Pete mi odpada na Red Devil, ponieważ gdy wkradł się do dziekanatu to właśnie tam przywalił mu Red Devil,. Z początku obstawiałam dziekan ale teraz wydawała by się zbyt oczywista, zresztą tak samo jak chanel. Kurczę, Wes także mi pasował na Red Devil do momentu, w którym nie został zaatakowany z Gigi przez Red Devil, zresztą gdyby był Red Devil to by nie siedział całe noce w samochodzie chcąc chronić córki.....

ocenił(a) serial na 9
mitsui

Wydaje mi się, że pokazanie Gigi ubranej w te czarne ciuszki w tym nawiedzonym domu to zmyłka. Juz od pierwszego odcinka twórcy kręcą tak by nie było wiadomo nic. A skoro red devil to dziecko urodzone w wannie
, a Gigi by je wychowała to chyba nie zostałaby zaatakowana.

ocenił(a) serial na 7
octavessens

Gigi raczej nie mogła wychowywać tego dziecka, ponieważ była dość młoda bez męża i jaki ośrodek wychowawczy/sąd by jej dał dziecko do wychowanie...zresztą było gdzieś powiedziane, że to dziekan zajęła się tą całą sprawą i coś wykombinowała z tym dzieckiem, może to ona sama się nim zajęła...? hugo wie...

pianaa13

ten serial tak kręci fabułą, że po prostu jestem aż zaskoczony.. i ciągle chce się oglądać więcej i więcej.. Gigi to typowa zmyłka. Wydaje mi się, że red devil'em będzie albo któraś z chanel albo ktoś kogo jeszcze nie ujawniono w serialu

ocenił(a) serial na 10
electrode

Ale czemu miałoby to oznaczać, że ona jest? To raczej wskazanie, że nie jest.

pianaa13

Odcinek troszkę przynudzał, ale nie jest źle ^^ Chaneloween XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones