PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726196}

Królowe krzyku

Scream Queens
6,8 15 639
ocen
6,8 10 1 15639
Królowe krzyku
powrót do forum serialu Królowe krzyku

1x11 - Black Friday

ocenił(a) serial na 10

Kolejna nieprzespana noc przez Scream Queens: odcinek był świetny, okazało się, że Pete kogoś zamordował, ale wątpię, że on jest RD. Myślę, że to może celowo odciągnąć podejrzenia od Grace.

Przyznam, że denerwowałem się kilka razy podczas odcinka. Głównie przy próbach zabicia Cathy i gdy RD celował w Denise, ale uffff.

Ktokolwiek zamierza oglądać dwugodzinną premierę finału za tydzień na żywo? start zapewne o 2 naszego czasu.

ocenił(a) serial na 10
BozekVooDoo

Właśnie przyszedł mi do głowy pomysł, że Pete mógł wiedzieć coś więcej i przebrać się w kostium RD i spędzić Thanksgiving z Gigi. RD wtedy się w ogóle nie odzywał, a głowa Gigi trafiła na tacę. Nie wiem, po co RD miałby ją zabijać.

ocenił(a) serial na 9
BozekVooDoo

Powiem Ci, że bardzo podoba mi się ten pomysł. Lubię Peta i nie chcę, żeby to on był Red Devilem, ale jeśli zabił Gigi, bo odkrył prawdę, to byłby raczej "bohaterem" ;) Co do Grace, to w tym odcinku zachowuje się jakoś inaczej, jakby dokonała się w niej jakaś zmiana, ale może to tylko wrażenie.

ocenił(a) serial na 10
Slowick

Mnie właśnie bardzo zaskoczyło, że nagle tak była za pomysłem zabicia Cathy.

ocenił(a) serial na 8
BozekVooDoo

Kolejny genialny odcinek <3, cały czas uważam że RD może być Grace, też uważam że Pete nie jest red devilem, ale jestem pewien że kogoś zabił.I to nie twoje wrażenie, grace jakoś szybko zdecydowała się na morderstwo dziekan, i nie miała nic przeciwko. Czekam już niecierpliwie na finał i przyznam że bałem się że trafi w Denise, mam tylko nadzieję że Chanel, Chanel 3, Zayday i Denise przeżyją bo na nich mi najbardziej zależy.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Tylko szkoda, że w tym odcinku umarł chyba tylko ten ochroniarz w centrum handlowym. Jeśli ma przeżyć 4-5 osób, to jak szybko będą ginąć wszyscy za tydzień? :O

ocenił(a) serial na 8
BozekVooDoo

cóż, są aż 2 godziny, 2 odcinki, myślę ze dało by się wybić te osoby, w stylu innych slasherów, gdzie co parę minut ginie jakaś osoba, oraz jeszcze dać inne wątki ważne, i retrospekcje, jedno jest pewne, w finale wydarzy się naprawdę dużo <3

ocenił(a) serial na 10
BozekVooDoo

Pete pewno zabił kogoś bez premedytacji i po prostu czuje się z tym winny.
Chciałbym, żeby Red Devilem okazała się #5. Tylko można ją teraz praktycznie wykluczyć przez scenę w centrum handlowym. Grace też mi w sumie odpowiada, jeśli wyjaśnienie będzie miało ręce i nogi.

ocenił(a) serial na 10
Kierokat

Od początku nie podejrzewałem #5 i teraz też wydaję się raczej niezaangażowana w to. Po każdym odcinku praktycznie zmienia mi się podejrzany, na chwilę obecną to Grace. :D

Pomyśleć, że na początku myślałem o Cathy i Chadzie. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones