PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726196}

Królowe krzyku

Scream Queens
6,8 15 670
ocen
6,8 10 1 15670
Królowe krzyku
powrót do forum serialu Królowe krzyku

2x03 - Opinie

ocenił(a) serial na 9

Kolejny odcinek dostarczył wielu wrażeń i jednej rzeczy której ścierpieć nie mogę. Bardzo podoba mi się, że Chad i Dr. Brock Holt rywalizują o Chanel. W trzecim odcinku pojawił nam się ślub Chanel z Chadem i nagła śmierć Chada ( której właśnie ścierpieć nie mogę ) - według mnie była to zła zagrywka. Uśmiercając Chada będzie mniej ( dla mnie ) uśmiechu na twarzy, choć Dr. Brock Holt to rekompensuje. A jaka jest wasza opinia na temat całego odcinka i śmierci jednej z ważniejszych postaci tego serialu Chada Radwella?

ocenił(a) serial na 7
Vito36

Sezon jak na razie trzyma poziom, humor dopisuje. Ja również strasznie żałuję śmierci Chada, bo to dla mnie była najzabawniejsza postać w serialu. No ale cóż, zdarzało się już, że martwi powracali zza grobu ;)

ocenił(a) serial na 7
Vito36

Ogólnie 2 sezon trzyma poziom 1, a może nawet jest trochę lepszy (brak Grace to dla mnie wielki plus), ale rzeczywiście tej śmierci również nie mogę ścierpieć. Tą rywalizację Chad x Dr. Brock Holt można było świetnie rozegrać i pociągnąć przynajmniej do połowy sezonu, a tu taka "niespodzianka" i wielka szkoda :(

Vito36

Sezon 2 > Sezon 1
Jest mega bekowo. Podoba mi się delikatna zmiana Chanelek - nie żyją już w AŻ tak wielkim odrealnieniu od rzeczywistości. Chad obok agentki specjalnej Denise Hemphill jest/był moją ulubioną postacią. Fajne jest to, że uśmiercili ważną postać, bo trochę się obawiałem, że pójdą śladem "jedynki" i ginąć będą wszystkie unołny aka. pacjenci, a główni przetrwają. Kostium Zielonego Złośliwca jest upiorny. Ciekawe, co wspólnego z nim ma Zayday? Pytanie, co dzieje się z Grace? Ok, nie gra w tym sezonie, ale mogli chociaż wspomnieć, co z nią i jej ojcem, skoro stanowili dużą część tajemnicy pierwszego sezonu. I Kołnierz jako Hannibal Lecter mnie rozwaliłaXD Co do mordercy, mam kilka teorii. Po tym odcinku cała uwaga skieruje się na doktora Pełna Chata jako osoby, która nie przepadała za Chadem. Mam tylko nadzieję, że śmierć Chada nie jest żadną zmyłką.

ocenił(a) serial na 8
Before

nie wiem czy oglądałeś już odc 4...

* SPOILER *

ale teraz to uśmiercili już obie Twoje ulubione postaci ;s również najbardziej je faworyzowałem także wielka szkoda, ale Chad jeszcze zrobił świetną robotę w odc. pożegnalnym tymi wszystkimi wspominkami i rozmową z duchami :D

prowned

Nie, nie oglądałem. I nie wiem, po jaką, to piszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones